Ilūkstes iedzīvotāji rēķinus par komunālajiem maksājumiem var ērti saņemt un apmaksāt Swedbank internetbankā

header invoice LV       SIA “Ornaments” sadarbībā ar Swedbank no šī gada jūnija ir uzsācis jauna pakalpojuma ieviešanu – e-rēķinu saņemšanu Swedbank internetbankā. Pakalpojuma ieviešana nodrošina klientiem iespēju vieglāk un ērtāk saņemt un apmaksāt rēķinus ar pāris klikšķiem. Šis pakalpojums abu uzņēmumu klientiem internetbankā ir bez maksas.

       Pakalpojums ir pieejams tiem SIA “Ornaments” un Swedbank klientiem, kuri ir dzīvokļu īrnieki vai īpašnieki un pēdējā rēķina apmaksu ir veikuši no konta Swedbank. Savukārt tie klienti, kam ir konts Swedbank, bet kas e-rēķinus vēl nesaņem, šim pakalpojumam var jebkurā brīdī pieteikties internetbankā.

      SIA “Ornaments” valdes loceklis Jurijs Altāns uzsver, ka e-rēķina saņemšanas nodrošināšana klienta internetbankā ir vēl viens solis pretī saviem klientiem, lai sniegtu iespēju ikdienas soļus paveikt ātri un ērti. Šis ir pirmais e-rēķins Ilūkstes novadā un ar to varēs samaksāt par namu pārvaldīšanu, apsaimniekošanu un remontu, ūdensapgādi un kanalizāciju, santehniskajiem darbiem un siltumapgādi.

       Swedbank Naudas pārvaldības daļas vadītāja Mihails Čebotars skaidro, ka šis pakalpojums kļūst aizvien populārāks visā Latvijā, jo cilvēki aizvien mazāk vēlas meklēt rēķinus dažādās vietnēs, turklāt šādi ir arī mazāk iespēju kļūdīties vai nokavēt maksājumus.

       Visā Latvijā e-rēķinus saviem klientiem nodrošina vairāk nekā 50 uzņēmumi, kas kopumā ik mēnesi izsūta vairāk nekā 276 000 e-rēķinu. No visiem minētajiem uzņēmumiem rēķinus tieši par komunālajiem pakalpojumiem saviem klientiem nosūta vairāk nekā 20 uzņēmumi.

      Kā pieteikties e-rēķina saņemšanai