Ilūkstes 1. vidusskolas skolēnu komanda iekļuvusi biznesa spēles „Ceļš uz bagātību” finālā

Ilūkstes 1. vidusskolas skolēnu komanda iekļuvusi biznesa spēles „Ceļš uz bagātību” finālā

    23. februārī Jēkabpils Sporta namā norisinājās Vislatvijas skolēnu projekta „Esi līderis” par tradīciju kļuvušā biznesa spēļu konkursa „Ceļš uz bagātību” Latgales reģiona pusfināls. Konkursā jauniešiem ir iespēja izspēlēt reālas biznesa situācijas no uzņēmēja skatupunkta, pieņemt lēmumus, apzināties riskus un analizēt pieļautās kļūdas. Šoreiz spēle veidota par sporta biznesu, līdz ar to pusfināli norisinās nozīmīgākajos reģionu sporta centros. No Latgales reģiona skolām šogad pusfinālā piedalās vairāk nekā 20 komandas.

     Ilūkstes 1. vidusskolas skolēnu komanda „Sapņu komanda 2018” teicami apliecināja savas spējas un reģiona pusfinālā ieguva 1. vietu, izcīnot „ceļazīmi” uz konkursa finālu Rīgā, kas notiks 23. martā.

    Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietniece sociālos jautājumos Līga Kļaviņa sveica jauniešus, uzsverot, ka viņi ir tie līderi, kas nākotnē būs atbildīgi par to, lai Latvija būtu plaukstoša valsts. L. Kļaviņa novēlēja: „Dzīvē ir trīs lietas, kas neatgriežas – laiks, vārds un iespēja, tāpēc izmantojiet tās iespējas, kas jums tiek dotas!”

     Projekts „Esi līderis” jau astoņpadsmit gadus pulcē uzņēmīgākos, drosmīgākos, mērķtiecīgākos un atraktīvākos jauniešus Latvijā. Projekta mērķis ir veicināt skolēna zināšanu un prasmju apguvi, attieksmju un vērtību veidošanos, lai motivētu mūžizglītībai un apzinātai karjerai.