Iespēja pieteikties dalībai „Uzņēmēju dienās Latgalē 2019”

Iespēja pieteikties dalībai „Uzņēmēju dienās Latgalē 2019”

***Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi, Latgales plānošanas reģionu un AS „Citadele banka” aicina pieteikties uzņēmējus dalībai „Uzņēmēju dienās Latgalē 2019”, kas notiks 10. un 11. maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā Stadiona ielā 1.

***Pasākums tiek organizēts jaunā formātā, veidojot to kā biznesa un karjeras iespēju festivālu, nodrošinot arī jau ierasto izstādi uzņēmējiem, veicinot savstarpēju sadarbību un tīklošanos.

***„Aicinām ikvienu izmantot iespēju un pieteikties vienam no aizraujošākajiem Latgales notikumiem – uzņēmēju dienām! Šī ir vieta, kur gan strādāt, gan svinēt, kā arī meklēt nākotnes sadarbības partnerus un darbiniekus,” saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, piebilstot, ka šāda veida izstādes ir būtiskas ikdienas attīstībai, jo vienkopus pulcē vairākus simtus uzņēmēju.

***Izstādē kā dalībniekus vienkopus plānots pulcēt uzņēmējus un izglītības iestādes no dažādām nozarēm, lai apmeklētājiem interaktīvā veidā būtu iespēja uzzināt par reģiona uzņēmumiem, to vakancēm, pieprasītajām profesijām un apguves iespējām. Uzņēmējiem tā būtu iespēja uzrunāt gan darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – nākotnes darbiniekus, kam svarīgi uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas no viņiem tiks sagaidītas turpmāk. Mācību iestādēm, akcentējot profesionālo vidējo un augstāko izglītību, „Uzņēmēju dienas Latgalē 2019” būs laba iespēja sniegt informāciju par mācību programmām, iepazīstinot apmeklētājus ar tendencēm un piedāvājumu.

***Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš: „Priecājos, ka „Uzņēmēju dienas Latgalē” šogad norisināsies Daugavpilī. Uzņēmējiem tā ir lieliska iespēja pieteikt un parādīt sevi, bet pašvaldībai – tikties ar uzņēmējiem, apspriest mūsu sadarbību, rast jaunas idejas vietējā biznesa atbalstam.”

***Pasākuma laikā plānots rīkot dažādas aktivitātes, tostarp biznesa forumu ar paneļdiskusijām, kur piedalīsies kā uzņēmēji, tā arī pašvaldību pārstāvji, Latgales Biznesa kluba nozaru ekspertu prezentācijas un konsultācijas, kā arī informatīvus seminārus skolu jauniešiem par nākotnes karjeras iespējām. „Uzņēmēju dienās Latgalē 2019” norisināsies arī  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Vakanču gadatirgus, kurā darba devējiem būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu.

***Piektdienu jau tradicionāli noslēgs neformālais vakara pasākums, kas brīvā un nepiespiestā gaisotnē ļaus uzņēmējiem baudīt kultūras programmu un turpināt iepazīšanos ar citiem komersantiem un pašvaldību pārstāvjiem.

***Pasākuma apmeklētājus priecēs Latgales novadu stendi ar katram novadam raksturīgajiem produktiem, pakalpojumiem un tūrisma informāciju, kā arī Latgales reģiona un visas Latvijas uzņēmēju jaunākais piedāvājums. Pie halles būs iespēja baudīt un iegādāties Latgalei raksturīgos gardumus mājražotāju un amatnieku gadatirgū, kā arī degustēt daudzveidīgo Latvijas ražotāju produkciju.

***Pieteikšanās un papildu informācija par pasākumu, rakstot vai zvanot Ilzei Bricei (tālr. 29141693, e-pasts ilze.brice@chamber.lv).

 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras

Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Rūta Grikmane