Iesaistīsimies „Zemes stundas” aktivitātēs!

Klimata vestnieks      25. martā no plkst. 20.30 līdz 21.30 jau vienpadsmito reizi pasaulē tiks atzīmēta Zemes stunda, kas, aicina domāt par klimata pārmaiņām un individuālu paradumu ietekmi uz šīm izmaiņām, nelietojot apgaismes objektus stundas garumā. Kā katru gadu, valsts iestādes, iedzīvotāji un uzņēmumi ir aicināti Zemes stundas svētkus sagaidīt, simboliski izslēdzot apgaismes objektus.

     Gaidot Zemes stundu, Pasaules Dabas fonds kopā ar „Tetra Pak” meklē Latvijas klimata vēstnieku – cilvēku, kam rūpes par apkārtējo vidi ir dzīvesveids un kas uz to rosina arī citus. Varbūt viņš/viņa dzīvo tieši Jūsu novadā? Vairāk informācijas – Pasaules Dabas fonda mājas lapā. Pieteikšanās līdz 6. martam.

Zemes stunda ir pasaulē lielākā vides aizsardzības kustība, kas ik gadu norisinās 172 valstīs un teritorijās. Pagājušais gads Latvijā pulcēja rekordlielu Zemes stundas dalībnieku skaitu (66 pašvaldības; vairāk kā 30 individuāli rīkoti pasākumi visā Latvijā), tāpat Zemes stunda tika bagātīgi atspoguļota nacionālajos un reģionālajos medijos (tiešraides, viesošanās studijās, reportāžas) un ar katru gadu gūst aizvien lielāku sabiedrības interesi un atbalstu.