Iepazīt Sēliju aicina Tūrisma rallijs “Citādais ceļojums”

Iepazīt Sēliju aicina  Tūrisma rallijs  “Citādais ceļojums”

     Jau trešo gadu pēc kārtas Ilūkstes novadā notiks aizraujošs pasākums ģimenēm, draugiem un kolēģiem – Tūrisma rallijs „Citādais ceļojums”, kura maršruts neierastā veidā vedīs cauri Ilūkstes novadam, veroties Sēlijas dabā, iepazīstot arī tās vietas, kas ne vienmēr rodamas tūrisma ceļvežos. Šogad rallijs aizritēs svētku zīmē – gan sagaidot valsts simtgadi, gan svinot Ilūkstes novada 15 pastāvēšanas gadu!

      Rallija starts paredzēts 13. jūlijā plkst. 16.30 Stadiona ielā, Ilūkstē, dalībnieku ierašanās un reģistrācija pasākuma dienā – sākot no plkst. 15.30. Piedalīties var ikviens, kura rīcībā ir vieglā automašīna, busiņš, motocikls, velosipēds vai jebkurš cits transportlīdzeklis. Ātrumam nav nozīmes, jo tūrisma rallijs ir izklaides izbrauciens ar orientēšanos dabā, kur galvenais ir redzēt un iepazīt to, kas varbūt nedaudz piemirsies vai nav bijis pamanīts.

     13.jūlijā svētku gaisotne piepildīs visu novadu. Ilūkstes pilsētas Kastaņu ielas skvērā plkst. 13.00 notiks pasākums „100 stāsti Ilūkstes novadam”, kurā tiks apbalvoti labākie un interesantākie fotostāstu konkursam iesūtītie darbi. Bērni un vecāki tiks aicināti darboties kopā muzikālā uzvedumā „Čučumuižas vasaras raibumi”. Ikviens varēs iesaistīties radošajās darbnīcās, apmeklēt fotostūri un piedalīties citās aktivitātēs.

     Rallija dalībnieki tiks aicināti pulcēties un reģistrēties no plkst. 15.30, plkst. 16.30 tiks dots starts. Braucējus  atgriežamies sagaidīsim plkst. 19.30 un sumināsim plkst. 20.00. Savukārt plkst. 21.00 aicināsim visus uz Intara Busuļa un Abonamenta orķestra koncertu. Pēc koncerta visi varēs baudīt vakara noskaņu Ilūkstes ielās un  skvērā pie „Park cafe” (Sporta ielā 2A). Aicinām ikvienu šo dienu pavadīt radošā, azartiskā un līksmā gaisotnē. Nāc un esi daļa no prieka!

     Līdz 6. jūlijam piesaki savu komandu dalībai Ilūkstes novada Tūrisma rallijā „Citādais ceļojums”! Pieteikumu sūti uz e-pastu: tic@ilukste.lv.

Pieteikumā jānorāda:

  • komandas nosaukums;
  • pārstāvētais ciems, pagasts, pilsēta, novads;
  • komandas kapteinis;
  • dalībnieku vārdi, uzvārdi.

Pieteikties dalībai būs iespējams arī sacensību dienā, taču vēlams to izdarīt iepriekš.

 

Tiekamies 13. jūlijā! Būs aizraujoši un interesanti! It visur sagaidīs īsta piedzīvojumu garša.
Būs iespēja iepazīties ar Ilūkstes novada skaisto dabu un tās dažādību – apmeklēt, iepazīt un izbaudīt zināmos un ne tik zināmos novada tūrisma objektus.

Sacensību nolikums.