FOTO ORIENTĒŠANĀS SPĒLE “ATKLĀJ ILŪKSTI NO JAUNA!”

 

NOTEIKUMI

 

Ilūkstes pilsētas svētku “Ilūkstes ielīksmo Sēlijas krāsās” ietvaros, laika posmā no 4. jūlija līdz 9.jūlijam aicinām ikvienu piedalīties foto orientēšanās spēlē “Atklāj Ilūksti no jauna!”, kura  norisināsies Ilūkstes pilsētas teritorijā. Tā ir spēle –  paslēpes,  kurā foto detaļās paslēpušies gan populāri, gan mazāk zināmi objekti, kas ikdienas steigā, iespējams, palikuši nepamanīti. Dalībniekiem atvēlētajā spēles laikā jādodas un jāatrod šie objekti.

Spēle ir lielisks veids kā pavadīt laiku ģimenes un draugu lokā, izbaudīt sacensību garu, uzzināt daudz jauna un vienlaikus iepazīt Ilūkstes pilsētu vairāk. Dodies meklēt paslēpušos objektus no 1 līdz 20, kā arī izpildi papildus 5 uzdevumus.

 

SPĒLES NORISES LAIKS

Spēle notiek no 4. jūlija līdz 9. jūlijam (plkst.12.00). Doties objektu meklējumos var jebkurā sev vēlamā laikā. Objektu meklēšanas secībai nav nozīmes. Tā norisinās brīvā dabā , Ilūkstes pilsētas teritorijā.

 

SPĒLES DALĪBNIEKI

Spēlē var piedalīties individuāli, ģimenes lokā vai draugu kompānijā.

Orientēšanās spēlē nepiedalās Ilūkstes pilsētas administrācijas darbinieki.

 

SPĒLES NORISE UN UZDEVUMI

Spēles noteikumi un uzdevumi pieejami digitāli, mājas lapā – www.ilukste.lv., informācija par spēles norisi pieejama mājaslapās – www.augsdaugavasnovads.lv, Facebook kontos – @Ilūkstes tūrisma informācijas punkts un @Ilūkste. Drukātā formātā spēles noteikumus un uzdevumu lapas iespējams saņemt Ilūkstes pilsētas administrācijā, iepriekš piesakoties pa tel. nr. – 20 217 070.

 

Katrs dalībnieks savu maršrutu un darbības plānu sastāda pats un izlemj kādā secībā un kādus objektus meklēs. Nepieciešams atrast pēc iespējas vairāk objektu un izpildīt 5 papildus uzdevumus.

 

SVARĪGI!

Katrs atrastais objekts ir jānofotografē, lai fotogrāfijā būtu redzams foto fragments un no uzdevuma lapas un vismaz viens komandas dalībnieks, individuāliem dalībniekiem – pašbilde (selfijs). Objektu fotogrāfijas un atbildes uz 5 papildus uzdevumiem sūtīt uz e-pasta adresi – tic@ilukste.lv (līdz 09.07.2022., plkst. 12.00). Lai saņemtu pārsteiguma balvu, papildus gaidīsim atraktīvas fotogrāfijas no meklēšana procesa (max 3 foto).  E- pasta ziņā obligāti jānorāda – vārds, uzvārds vai komandas nosaukums, kontakttālrunis.

 

PIECI PAPILDUS UZDEVUMI:

 

Nr. 4. Saskaitīt, cik logu ir foto redzamajai ēkai? – 1 p.

Nr. 7. Kādā krāsā ir šie būrīši? – 1 p.

Nr. 9. Kāds ir cipars, kurš neparādās šajā foto – 1 p.

Nr. 14. Šīs ielas nosaukumu veido gada piektā mēneša datums, kurā tiek svinēti Valsts svētki. Kāds ir ielas nosaukums? – 5 p.

Nr. 19. Kurā gadā tiek iesvētīta šī ēka un kā vārdā tā nosaukta? – 2 p.

 

 

VĒRTĒŠANAS KRITĒRIJI

Katrs pareizi atrastais objekts ar pareizi nobildētu foto dod 1 punktu. Kopējais rezultāts tiek noteikts, saskaitot kopā punktus par precīzi atrastajiem objektiem un izpildītajiem uzdevumiem, kopējais iespējamais punktu skaits ir 30 punkti.

 

Augstāko vietu iegūst dalībnieks/-i, kurš savāks visvairāk punktu. Ja vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, tad tiks veikta izloze. Pirmo trīs augstāko vietu ieguvēji saņems balvas.

 

UZVARĒTĀJU PAZIŅOŠANA

Organizētāji personīgi sazināsies ar laimīgajiem balvu ieguvējiem un vienosies par balvu saņemšanu.

Pirmo trīs vietu ieguvēji un pārsteiguma balvas ieguvējs tiks apbalvoti Ilūkstes pilsētas Svētku koncertā “Ilūkste –  Sēlijas pērle” – 09.07.2022., plkst. 19.00, Ilūkstes pilsētas brīvdabas estrādē.

Uzvarētāji tiks publicēti Facebook kontos – @Ilūkstes Tūrisma informācijas punkts un @Ilūkste un Ilūkstes pilsētas administrācijas mājaslapā – www.ilukste.lv

 

IEROBEŽOJUMI

Esi atbildīgs! Ievēro visus ceļu satiksmes noteikumus!

Organizatori nav atbildīgi par spēles laikā gūtajām traumām.

 

SPĒLES ORGANIZATORI

Ilūkstes pilsētas administrācija, Ilūkstes Tūrisma informācijas punkts.

Tālrunis papildus informācijai – 20 217 070 (Evita Kuļikovska, Tūrisma attīstības un mārketinga speciāliste).

 


LEJUPIELĀDĒŠANAI:

 

 


FOTO ORIENTĒŠANĀS SPĒLE “ATKLĀJ ILŪKSTI NO JAUNA!”
FOTO ORIENTĒŠANĀS SPĒLE “ATKLĀJ ILŪKSTI NO JAUNA!”
Skip to content