Sporta skolas peldētāji piedalījās Ziemassvētku sacensībās Daugavpilī

Sporta skolas peldētāji piedalījās Ziemassvētku sacensībās Daugavpilī

     Aizvadītā gada 29. decembrī Daugavpils Olimpiskā centra peldbaseinā notika Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas rīkotās Ziemassvētku sacensības peldēšanā. Šīs sacensības atšķīrās ar to, ka uzvarētāji visās vecuma grupās tika noteikti pēc visu četru distanču (50 m brīvais stils, 50 m krauls uz muguras, 50 m brass, 50 m tauriņstils) Starptautiskās Ūdens sporta veidu federācijas (FINA) punktu summas. Tas nozīmē, ka katram dalībniekam bija jāparāda iemaņas katrā peldēšanas veidā un vienu sacensību ietvaros jānopeld visas četras distances.

    Mūsu sporta skolas bērniem tā bija pirmā un diezgan sarežģīta pieredze. Bet visas grūtības tika pārvarētas. Visi peldētāji uzlaboja savus rezultātus visās distancēs (~1-8 sek.).

Kā labākos var atzīmēt un apsveikt:

Valteru Vasiļevski (dzim. 2008. g.) – izpildīja IV sporta klasi 50 m brīvā stila distancē (39.91);

Albertu Zeltiņu (dzim. 2006. g.) – izpildīja IV sporta klasi 50 m tauriņstila distancē (47.87);

Danielu Krapānu (dzim. 2005. g.) – izpildīja III sporta klasi 50 m brīva stila distancē (32.78);

Katrīnu Ķīsi (dzim. 2002. g.) – izpildīja IV sporta klasi 50 m tauriņstila distancē (47.06), un sacensību medaļu kopvērtējumā vieta.

Arīnu Rodionovu (dzim. 2008. g.) – sacensību medaļu kopvērtējumā vieta.

Elīnu Gerasimovu (dzim. 2006. g.) – sacensību medaļu kopvērtējumā vieta.

Vitāliju Radzeviču (dzim. 2009. g.) – 50 m brīvā stila, kraula uz muguras, brasa distancē ir apsteidzis visus vienaudžus un 50 m tauriņstilā parādījis 2. rezultātu vienaudžu vidū.

     Mūsu peldētāji pirmo reizi guva pieredzi arī stafetes peldēšanā. Šoreiz tā bija 4 x 50 m stafete brīvā stila peldēšanā. Godalgoto 3. vietu ieguva meitenes (K. Baltmane, A. Rodionova, A. Zeltiņa, E. Gerasimova).