„Dabas koncertzāle” Dvietes palienē – jau drīzumā

DK2017 Plakats       „Dabas koncertzāle” sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi informē par šī gada dabas, mūzikas, mākslas un video performancēm, kas veltītas šī gada bezmugurkaulniekam – augsnes dižsliekai. Pirmā performance gaidāma jau 17. jūnijā Dvietes palienē.

        Vislielākā slieku daudzveidība un kopējais skaits konstatēts upju un ezeru palienēs – mitrājos, kas regulāri pārplūst. Tāpēc arī „Dabas koncertzāles” 2017. gada koncertu vietas izvēlētas palienu pļavās. Kā ierasts, sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi tiks organizētas arī zinātnes un izziņas darbnīcas, kurās varēs iegūt plašāku informāciju par slieku ikdienu un nozīmi ekosistēmā. Tās sāksies no plkst.18.00 un būs atvērtas aptuveni līdz plkst. 21.00, bet koncerta sākums gaidāms neilgi pēc saulrieta.

     Atgādinām, ka „Dabas koncertzāle” notiek brīvā dabā, un, lai pilnvērtīgi, bez rūpēm un raizēm izbaudītu vakaru, aicinām paņemt līdzi pārnēsājamos krēslus, kā arī parūpēties par siltākām drēbēm – vasaras naktis vēl nav tik iesilušas. Informācijai, plānojot apmeklēt Dabas koncertzāli, darām zināmu, ka Bebrenes pagasta Dzirnavās (aptuveni 3 km no norises vietas) būs „Dabas koncertzāles” kafejnīca, kurā varēs iegādāties arī „Dabas koncertzāles” izdotos CD un DVD. Būs nodrošinātas arī telts vietas tiem, kam labāk patīk naktsmiers zem skaidrām debesīm. Bet Ilūkstes novadā un kaimiņu novados iespējams izmantot viesu māju pakalpojumus, tos meklējiet Ilūkstes novada mājaslapā, sadaļā – „Tūrisms Ilūkstes novadā”.

     Ieeja „Dabas koncertzāles” koncertos ir bez maksas. Aktuālajai informācijai sekojiet līdzi Dabas koncertzāles mājaslapā un sociālajos tīklos, kā arī Dabas aizsardzības pārvaldes mājaslapā. Projekts tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu.

DK2017karte Dviete

dabas aizsardzibas parvalde logoLVAF logo 8