Sporta centra apmeklētāju ievērībai!

Sporta centra apmeklētāju ievērībai!

***Ilūkstes novada Sporta skolas administrācija informē, ka Sporta centrā līdz 6. decembrim nedarbosies pirtis*. Abonementi, kas iegādāti peldbaseina apmeklējumam ar pirti, tiks pagarināti par attiecīgo dienu skaitu. Savukārt peldbaseins bez pirts, trenažieru zāle un sāls istaba ir pieejama ierastajā režīmā – pēc pieraksta.

***Publiskās vietās jālieto mutes un deguna aizsegs (kā to paredz MK noteikumi Nr. 360). Mutes un deguna aizsegus var nelietot bērni, kas nav sasnieguši 13 gadu vecumu, un personas ar acīmredzamiem kustību traucējumiem vai psihiskās veselības traucējumiem, kuru dēļ personai trūkst spēju vai iemaņu mutes un deguna aizsega lietošanai. Aizsegus ļauts noņemt tikai ģērbtuvēs, dodoties uz baseina telpu.

***Būsim pacietīgi un līdzatbildīgi!

***Tālrunis uzziņām: 65449002.

 


* Ministru kabineta rīkojuma Nr. 655 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.2. punkts ārkārtējās situācijas laikā aizliedz skaistumkopšanas (izņemot friziera pakalpojumus), pīrsinga un tetovēšanas pakalpojumus, kā arī saimnieciskos pakalpojumus, kas saistīti ar izklaidi un labsajūtu (tai skaitā bāros, naktsklubos, diskotēkās, akvaparkos, pirtīs, SPA, slidotavās, spēļu zālēs, bērnu viesību organizēšanas vietās, izklaides un atrakciju centros, batutu parkos, bērnu rotaļu istabās, bērnu pieskatīšanas istabās, arī tirdzniecības centros).