Bērnudārzā „Zvaniņš” svin Latvijas 99. dzimšanas dienu

DSC 0058      17. novembrī Ilūkstes „Zvaniņa” mazie bērni svinēja Latvijas 99. dzimšanas dienu. Svētki iesākās ar vecāko un sagatavošanas grupu audzēkņu kopīgu himnas dziedājumu, piebalsojot visiem klātesošajiem. Svētku laikā bērni veltīja dzimtenei skanīgus dzejoļus, dejas un dziesmas.

  Svētkus vadīja pirmsskolas skolotāja Ilona Kūliņa kopā ar sešgadnieci Montu Pupiņu un Nelliju Kupčūni (gailīša Justiņa lomā). Pasākuma laikā, palīdzot gailītim Justiņam nokļūt līdz Rīgai, tika ceļots pa Latvijas novadiem un noskaidrots, kas kuram novadam raksturīgs, ar ko katrs novads saistās: Kurzeme – ar jūru, ostām, Zemgale – ar Latvijas maizes klēti un plašiem laukiem, druvās līgojot, Sēlija – ar dzimto Ilūkstes novadu, Latgale – ar zilo ezeru atspulgiem mākoņos, bet Vidzeme – ar Gaiziņu un galvaspilsētu Rīgu. Katram novadam bija veltīts atsevišķs muzikāls priekšnesums.

Noslēgumā izskanēja īpaši šim pasākumam iestudēta dziesma – novēlējums „Lai ir!” visu iestādes pedagogu izpildījumā un improvizēts salūts bērnu izpildījumā.

 

Pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaniņš”

skolotāja Ilona Kūliņa

 

DSC 0078

DSC 0089

DSC 0091

DSC 0105

DSC 0121

DSC 0129

DSC 0137

DSC 0139

DSC 0148