Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola piedalās robotikas sacensībās

IMG 20170304 195331    4. un 5. martā Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas robotikas pulciņa komanda Zibo devās uz Valku, lai piedalītos Animal Allies Latvia” sacensībās. Komandas sastāvā savu pirmo pieredzi šāda veida sacensībās guva Rinalds Studāns, Reinis Krasausks, Matīss Ļubomirskis, Mārtiņš Strupulis, Valters Vasiļevskis un Dmitrijs Iļjins.

   Lielu izturību, prasmi pielietot apgūtās zināšanas un radošumu prasīja mājas darbi – manekenu izaicinājums Nākotnes profesija”, interesantāko zinātnes faktu apkopojums un prezentācija. Komanda ieguva galveno balvu par labāko un radošāko video. Finālā komanda piedalījās 3 kategorijās – pamatvērtībās, robotu dizainā un spēlē.

Atzinīgus vārdus mūsu komandas mazajiem drosminiekiem veltīja žūrija. Skolēni tika raksturoti kā enerģiski, jautri, draudzīgi un entuziastiski. Tika novērtētas mūsu komandas prasmes sadalīt lomas, sadarboties un plānot laiku.

Divas dienas Valkā bija interesantas un piesātinātas. Skolēniem bija iespēja apmeklēt Militāro muzeju Valgā un novadpētniecības muzeju Valkā.

Skolēni un skolotāja A. Šuksto bija gandarīti par paveikto. Tika gūtas jaunas emocijas un iedvesma turpmākajam darbam.

Paldies skolēnu vecākiem I. Vasiļevskai un S. Strupulei, kuras devās līdzi uz Valku, lai atbalstītu un palīdzētu. Liels paldies skolas direktorei Ē. Šaršunei, kā arī skolotājai A. Šuksto par komandas sagatavošanu sacensībām un novatorismu, lai skolā darbotos mūsdienīgs interešu izglītības pulciņš!

 

 Komanda1

Komanda2

robotudizains

P3051607

komanda4