Bebrenes seniori bauda atkalredzēšanās prieku

foto          Bebrenes seniori Starptautiskās senioru dienas noskaņās un, uzsākot kārtējo sezonu, tikās 3. oktobrī, lai skatītu fotoprezentāciju un dalītos iespaidos par savām aktivitātēm. Ikviens bija priecīgs, redzot sevi fotogrāfijās dažādu pasākumu laikā:

     Rasma atcerējās senioru kluba Sidrabrasa” dibināšanas saietu 2016. gada 11. maijā, Jānis un Valentīna ar lepnumu skatīja fotogrāfijas no jaundibinātās kopas Varavīksne” arhīva, Inesei un Vandai ļoti patika bildes ar skatiem no ekskursijām uz Līgatni un Kurzemi, Inta kārtējo reizi priecājās par savām daudzpusīgajām interesēm, Gita un Arnolds ar interesi vēroja sevi fotogrāfijās no Zaļumballes, Anna un Lilija pārliecinājās, ka arī turpmāk jāpiedalās dažādos pasākumos, Anita un Benita atzinīgi novērtēja daudzveidīgās senioru aktivitātes, bet Rita un Lorija bija gandarītas par paveikto.

Degustējot līdzpaņemtos groziņus”, laiks aizritēja saviesīgās un interesantās sarunās.

Paldies Bebrenes senioru kopu Labākie gadi”, Mare”, Māra”, Rudzupuķes”, Sarma” un Varavīksne” dalībniekiem par sadarbību un pagasta pārvaldes darbiniekiem – par atbalstu. Ļoti ceram, ka mūsu pulkam pievienosies arī citi seniori-darboties gribētāji.


Bebrenes senioru kluba
Sidrabrasa” padome

 

foto 1

foto 3

talka

Varaviiksne

eksk Kuldiiga