Bebrenes pirmklasnieki svinēja svētkus „Neparastais somas ceļojums”

pirmklasnieki       Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas pirmās klases skolēniem 10. marts bija īpaša diena, jo tika svinēti pirmklasnieku svētki Neparastais somas ceļojums”. Pirmklasnieki kopā ar audzinātāju cītīgi gatavojās šiem tik ļoti nozīmīgajiem svētkiem un parādīja visas zināšanas un prasmes, kuras ir apgūtas skolā. Pasākumā piedalījās vecāki, vecvecāki, skolasbiedri un draugi.

      Ciemos pie pirmklasniekiem bija ieradusies Pepija Garzeķe, kura līdzi vilka ļoti smagu somu. Skolēni palīdzēja Pepijai sakārtot somu, jo, kā izrādījās, Pepijai līdzi bija daudz nevajadzīgu mantu, kuras uz skolu nemaz nav jānes. Bērni ne tikai palīdzēja tikt galā ar smago somu, bet arī rādīja visādas gudrības, ko viņi ir iemācījušies skolā.

Pirmklasnieki Pepijai rādīja, ko māk. Skolēni skaitīja dzejolīšus, dziedāja un dejoja, aicināja iesaistīties jautrās un atraktīvās rotaļās, kā, piemēram, Cisu maiss”, Plaukstiņpolka”. Ikvienam bija iespēja izkustēties un jautri pavadīt laiku. Visi klātesošie varēja pārliecināties, cik pirmklasnieki ir čakli.

Sirsnīgu sveicienu bija sagatavojuši arī sākumskolas 2., 3. un 4. klašu skolēni. Liels prieks bija par viņu sarūpētajām dāvanām. Sirsnīgus apsveikuma vārdus un veselīgu cienastu bija sagādājusi skolas vadība.

Katrs skolēns saņēma nelielu veselības un saldumu maisiņu. Pepija pasniedza pirmklasniekiem sertifikātu kā apliecinājumu, ka viņi ir apguvuši burtus un ciparus.

  

Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas

1. klases audzinātāja

Evita Skrimble

pirmklasnieki1

pirmklasnieki2

pirmklasnieki3