Bebrenē norisinājās kausa izcīņa jāšanas sportā

titulbilde 1    15. aprīlī Bebrenē norisinājās kausa izcīņas sacensības jāšanas sportā. Lai gan laika apstākļi nebija īpaši labvēlīgi, pasākums izvērtās interesants un pulcēja šī sporta veida piekritējus. Vadības maršrutā piedalījās 14 sportisti, kas demonstrēja kā prot vadīt zirgu un kā zirgs klausa jātnieka komandām:

    Diāna Kazašvili (Talismans), Lāsma Cibiņa (Vikārs), Ričards Pauļuks (Mormor Disney), Samanta Balode (Vikārs), Evelīna Simanoviča (Talismans), Enija Varguleviča (Stella), Ivo Adrians Šaršuns (Mormors Disney), Sandra Vītoliņa (Rauna), Lilija Sīle (Kakavius), Laura Bidzāne (Galaktika), Valērija Neņa (Apple), Alberta Zeltiņa (Gepards).

Konkūrs jeb šķēršļu pārvarēšanas maršruts jau bija daudz sarežģītāks un izpelnījās lielu skatītāju atsaucību. Maršrutā bija iekļauti 10 šķēršļi, katrs nākamais augstāks par iepriekšējo – no 50 līdz 100 cm. Apbrīnojama bija meiteņu izveicība un drosme, kā arī zirgu grācija, „lidojot” pāri šķēršļiem. Pirmo vietu ieguva Simona Jeluškina (Lancere), otro vietu – Alberta Zeltiņa (Kakavius), trešo vietu – Sandra Vītoliņa (Rauna), ceturto vietu – Anna Marija Arcihovska (Mormor D), piekto vietu – Alberta Zeltiņa (Gepards). Enija Varguleviča (Vikārs), Valērija Neņa (Apple) un Alise Olšanska (Gepards) tika atzīmētas par drosmi un izturību. Visi sportisti saņēma diplomus un rozetes.

Bebrenes jāšanas sporta pulciņa trenere Ellada Kazašvili ar patiesu prieku atzina: „Izskatās, ka mūsu pirmās sacensības noritēja veiksmīgi. Visi 14 dalībnieki ļoti centās, neskatoties uz bailēm un uztraukumu, un parādīja, ko varēja. Esmu ļoti pateicīga visiem, kas palīdzēja gan sarīkot, gan novadīt šīs sacensības, pavāriem – par gardu putru, fotogrāfiem – par skaistām bildēm, skatītājiem – par atbalstu! Diena bija izdevusies, pat laika apstākļi bija mūsu pusē.”

Skatītāji varēja ne tikai priecāties par sportistu sniegumu, bet nobaudīt arī biezputru un tēju, pavizināties zirgu pajūgā un dāvāt savu mīlestību mazajiem ponijiem.

 

1

2

3

4

5