Bebrenē atklāta izstāde "Vērtība pieaug"

1       Jau daudzus gadus darbojas Bebrenes rokdarbnieču kopa “Māra”. Tās ir jaukas, mīlestības pilnas trešdienas ar kafijas tasi un kopā būšanu, kam papildus nāk klāt radošas izpausmes un sevis attīstība, sevis un citu iepriecināšana ar jaukām, skaistām un galvenais, mīlestības pilnām, lietām.

        Satiekoties šeit secinājām, ka mums ļoti svarīgi ir saglabāt sava novada rakstus. Nolēmām, ka varam to izdarīt pa ziemas laiku, kad esam kopā. Rakstus meklējām dažādos informācijas avotos – žurnālos, avīzēs, grāmatās. Tā tapa mūsu lieliskais kopdarbs – Sēļu rakstu sega. Arī manas tantes man atdotie cimdu raksti ierakstīti šajā segā.

      Pagājušās ziemas laikā nolēmām celt godā mūsu senču mantojumu. Ņēmām tos rakstus, kas nozīmīgi mums pašām savā ģimenē, un uzadījām jaunus cimdus izpētot senos adījumus un zīmējot tehniskos rakstus. Esam uzadījušas arī kopas dalībnieču atnestos un mīļi glabātos senos cimdus un zeķes.

      Mūsu veikums redzams šodien izstādē “Vērtība pieaug” Bebrenes pagasta rokdarbu telpā, un mēs nododam jūsu vērtēšanai mūsu darba rezultātu.

      Saku PALDIES Marijai – par ideju atbalstīšanu un palīdzēšanu to realizēšanā, Silvijai – par vienmēr pozitīvā noskaņojuma radīšanu, Lilijai – par pievienošanos pulciņam un veselīgu gara uzturēšanu, Elitai – par iedvesmu un rakstu ņemšanu no informācijas tehnoloģijām, Marijai – par rūpīgo adījumu darināšanu un perfektuma paraugu valdziņu pārstaipu adījuma kreisajā pusē, Inārai – par tehnoloģiju klātesamību, Ārijai – par pievienošanos mūsu pulciņam un vēlmi iemācīties jaunus rakstus un adījumus.

      FOTO – http://manabebrene.lv/lv/izstade-vertiba-pieaug/

2

3

4

5

6