Ar tradicionālo turnīru Subatē atklāta pludmales volejbola sezona

DSC03978      Ieilgušās samērā vēsās un lietainās vasaras dienas nedeva iespēju pludmales volejbola spēlētājiem pa īstam izbaudīt spēli, bet 22. jūlijs bija saulains, silts, labvēlīgs āra aktivitātēm un atpūtai. Subates Ezermalas parks gaidīja sportistus un gatavojās jau XIV Subates pludmales volejbola turnīram.

    Rosīgie un izdomas bagātie Subates jaunieši gan iepriekšējā dienā, gan sacensību rītā aktīvi darbojās pa parku, saposa to pasākumam, bet dienas gaitā vadīja spēles un organizēja sekretariāta darbu.

Turnīrā piedalījās 11 vīriešu un 2 sieviešu komandas no Aknīstes, Subates, Ilūkstes, Rēzeknes un Lietuvas. Sieviešu grupā 1. vietu izcīnīja komanda „Kristīne un Annija” (Kristīne Raupe un Annija), tai piekāpjoties, 2. vietā palika „Zemdegas” (Santa Krievāne un Ilzīte Kaminska). Vīriešu grupā 1. vieta komandai „Dzintari” (Vlads un Žans Smirnovi), 2. vieta komandai „Staff” (Rūdolfs Semjonovs un Rihards Bondarenko), bet 3. vieta – komandai „Rokišķis” (Audrius Dilys un Tomas Baltrukenas).

Spēļu starplaikā visus uzjautrināja karsējmeitenes – Subates kultūras nama deju grupas „RitmusS” dalībnieces. Visi varēja izzmēģināt veiklību arī netradicionālajās spēlēs „Lidojošās smiltis”, „Jautrie mietiņi” u. c. Bērniem īpašu prieku sagādāja jaunais rotaļu laukums, batuts, piepūšamo atrakciju komplekss un cukurvate

Turnīra dalībnieki sumināja Subates pludmales volejbola turnīra „patronu” Jevgēniju Meļņikovu 80 gadu jubilejā, savukārt Jevgēnijs savus spēles favorītus apdāvināja ar medu.

Vasaras naktī visi tika aicināti uz Ezermalas parka deju placi, kur kopā ar draugiem IK „Inteligent” vadītajā diskotēkā varēja nosvinēt un izdejot vasaras vidu.

Liels paldies visiem, kuru darbs, padoms, domas, finanses deva ieguldījumu un atbalstu šī vasaras pasākuma tapšanā un norisē.

 

Subates kultūras nama vadītāja

Gunta Okmane

 

DSC03987

kopbilde 2017. XIV