Ar mīlestību pa Gudrības taku devušies Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas sākumskolas absolventi

IMG 5273      Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas 4. klases skolēni – sākumskolas beidzēji – 23. maijā svinēja savu pirmo izlaidumu. Pārliecinājušies par zināšanu vērtībām, viņi noslēdz savas skolas dzīves vienu posmu. Mazajiem tas bija īpašs brīdis – vienlaikus prieks un arī nelielas bažas, kā būs rudenī spert pirmos soļus pamatskolas pakāpē.

    Skolēni bija sagatavojuši interesantu koncertu: dziedāja, skaitīja dzejoļus, dejoja. Gatavojoties šim pasākumam, ne tikai cītīgi mācījās uzticētos priekšnesumus, bet arī paši izdomāja deju. Katrina Baltmane un Anna Kačanova iejutās horeogrāfu lomā un iestudēja deju.

Šajā skaistajā dienā 4. klases audzinātāju Līgu Kūliņu, vecākus un skolēnus sveica, pasniedza „burvju” pildspalvu un ceļazīmi nākamajam posmam skolas direktore Alite Kudiņa. Skolēni ar ziediem sveica un izteica pateicību direktorei, pirmajai klases audzinātājai un saviem vecākiem. Pēc svinīgā pasākuma visi kopā pie svētku galda vēl kavējās atmiņās un notikumos 4 gadu garumā.

Lai veicas turpmākajās mācību gaitās – 5. klasē! Lai arī turpmākie skolas gadi ir skanīgi, aktīvi, raiti, atraktīvi un augstiem sasniegumiem bagāti!


Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas skolotāja

Inga Jakovļeva

 

 

IMG 52740IMG 5290IMG 5298