Novada jaunie peldētāji turpina iepriecināt ar augstiem sasniegumiem

Novada jaunie peldētāji turpina iepriecināt ar augstiem sasniegumiem

     14. janvārī Tartu Ūdens centrā „Aura” norisinājās bērnu peldēšanas sacensību „Räimeralli” 2. posms. Sacensībās piedalījās peldētāji no 20 sporta skolām un peldēšanas klubiem. Arī šoreiz pārstāvēt mūsu – Ilūkstes novada Sporta skolu – devās tie paši jaunie peldētāji –  Arīna Rodionova (dzim. 2008. g.) un Vitālijs Radzevičs (dzim. 2009. g.), kuri ar saviem rezultātiem jau ir mācējuši pierādīt, ka ir īsti cīnītāji.

     Vitālijs 25 m distancē peldēšanā uz muguras, uzlabojot rezultātu no 21:11 uz 20:20, 103 dalībnieku konkurencē šoreiz izcīnīja uzvaru un zelta medaļu (1. posmā Vitālijam bija 2. vieta), savukārt 50 m brīvā stila distancē ar rezultātu 40:43 viņš ierindojās 4. vietā (46 dalībnieku konkurencē). Visdrošāk un pārliecinošāk Vitālijs pagaidām jūtas, peldot tieši kraulā uz muguras, taču, apmeklējot treniņus, pārliecība pieaugs, peldot arī citos stilos, ļaujot sasniegt augstākus rezultātus.

     Arī Arina šoreiz mācēja izturēt konkurenci un pierādīja, ka ir īsta cīnītāja jebkurā peldēšanas stilā un distancē, parādot pretiniekiem, ka ar viņu ir jārēķinās. Arīna ieguva divas 5. vietas – 100 m kompleksajā peldēšanā (1:36.04) un 50 m tauriņstila distancē (44:25).

     Apsveicam jaunos peldētājus ar tik augstiem rezultātiem starptautiskās sacensībās! Priekšā vēl gaidāmas sīvas cīņas nākamajos sacensību posmos, kas līdzjutējiem noteikti neliks vilties līdzjutējiem.

 

Ilūkstes novada Sporta skolas peldēšanas trenere

Sņežana Bondere