Aizvadīts tradicionālais “Skrējiens pa Ilūkstes pilsētas ielām”

Aizvadīts tradicionālais “Skrējiens pa Ilūkstes pilsētas  ielām”

      5. oktobrī notika tradicionālais Skrējiens pa Ilūkstes pilsētas ielām.

      Sacensību ievadā bija Bērnu skrējieni, tiem sekoja Ģimenes skrējiens, Veselības skrējiens un pamatsacensības. Kopskaitā sacensībās piedalījās ap 95 dalībnieki no Ilūkstes novada, Smiltenes, Daugavpils, Preiļiem, Jēkabpils un Pļaviņām. Ģimeņu skrējienā iesaistījās 15 jaukas un draudzīgas ģimenes.

     Garajā distancē (6 km) sieviešu grupā ar rezultātu 0:23:48 uzvarēja Kristīne Jevsejeva (Medumi), bet vīriešu grupā ar rezultātu 0:21:43 –  Santis Setkovskis (Bebrene).

      4 km distancē uzvarētāji bija Ineta Jerofejeva( Jēkabpils) – 0:16:18 un Jānis Jerofejevs ( Jēkabpils) ar rezultātu 0:13:37.

     2 km distancē uzvarēja Anita Purvinska (S18) (Pilskalne) ar rezultātu 0:09:10 un Mārtiņš Pleišners ( V16) (Dviete) – 0:6:28.

     Ar visiem rezultātiem var iepazīties mājaslapas sadaļā Sports/Kultūras un tūrisma aģentūras sacensības/Ielu skrējiens

      Pasākuma fotogalerija aplūkojama  mājaslapas fotogalerijā.

     Skrējiens pa Ilūkstes ielām mūsu novadā jau ir kļuvis par neatņemamu ikgada rudens sporta notikumu, kura galvenais mērķis ir popularizēt vieglatlētikas skrējienu un veselīgu dzīvesveidu visu vecumu Ilūkstes novada iedzīvotāju vidū, kā arī veicināt sabiedrības vēlmi būt fiziski aktīviem savās ģimenēs, stiprināt draudzīgas attiecības ar citu reģionu un kaimiņvalstu sportistiem.

      Paldies visiem par piedalīšanos! Uz tikšanos nākamgad!