1. maijā aicinām kopā atklāt tūrisma sezonu

1. maijā aicinām kopā atklāt tūrisma sezonu

***1. maijā no plkst. 8.00 Subatē, Tirgus laukumā norisināsies Ilūkstes novada Tūrisma sezonas atklāšanas gadatirgus. Ikviens tiek aicināts iepazīties ar tūrisma pakalpojumu piedāvājumu Ilūkstes novadā, kaimiņu pašvaldībās un kaimiņvalstī, apmeklēt tradicionālo gadatirgu, piedalīties radošajās darbnīcās, nūjošanas festivālā (būs pieejamas nūjošanas nūjas) un fotoorientēšanās sacensībās visai ģimenei.

***Plkst. 10.00 notiks koncerts, kurā piedalīsies Ilūkstes novada Kultūras un tūrisma aģentūras jauniešu deju kolektīvs „Labrīt” un Subates sieviešu vokālais ansamblis „Sonāte”, Aknīstes senioru deju kolektīvs „Dejotprieks” un kapela „Malunai” (Obeļi, Lietuva).

***Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties biļetes uz Ivo Fomina koncertu, kas notiks Ilūkstes brīvdabas estrādē 17. maijā.

***Radošās darbnīcas bērniem, nūjošanas festivāls un fotoorientēšanās sacensības tiek organizētas ar ESF projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ilūkstes novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/058) starpniecību.

***Tiekamies 1. maijā Subatē!

 

 Ilūkstes novada Kultūras un tūrisma aģentūra