„Zvaniņā” atbalsta Olimpiskās dienas aktivitātes

IMG 7942       Piektdien, 23. septembrī, „Zvaniņa” kolektīvs – bērni un pedagogi – pulcējās bērnudārza stadionā, lai vienotos ikgadējā Olimpiskajā dienā, kuras devīze Latvijā ir „Padod bumbu”. Vingroja 130 dalībnieki.

      Diena sākās ar sporta skolotājas Lolitas Milleres uzmundrinājuma vārdiem ikvienam dalībniekam un Latvijas Olimpiskās komitejas himnas atskaņošanu. Tam sekoja Olimpiskā rīta vingrošana, ko vadīja sporta skolotāja un kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākajām dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

     Pēc rīta vingrošanas bērni ar lielu entuziasmu piedalījās daudzveidīgās stafetēs kopā ar Vilku (skolotāja Rita Savicka). Te bija iespēja parādīt gan veiklību, izveicību un pacietību, gan pilnveidot prasmi sadarboties komandā, izjust sacensību garu, gūt pozitīvas emocijas, prieku un gandarījumu par kopīgās fiziskās aktivitātēs pavadīto laiku.

     Tā kā šī gada Olimpiskās dienas devīze ir „Padod bumbu”, visas aktivitātes bija ar dažādām bumbām. Par Olimpiskās dienas muzikālo noformējumu gādāja mūzikas skolotāja Ona Lapa.

     Pēc pasākuma katra iestādes grupiņa un iestādes darbinieki saņēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas 2016. gada Olimpiskās dienas sertifikātu un hantelītes, kā arī groziņu ar cepumiem.

     Bērni bija priecīgi, pacilātā noskaņojumā un teica, ka sportot ir labi.

Ilūkstes pirmsskolas iestādes Zvaniņš”

sporta skolotāja Lolita Millere

IMG 7946

IMG 7953

IMG 8012

IMG 8018

IMG 8022

IMG 8055