„Zvaigzne ABC” izsludina „Lasīšanas stafeti” jaunajiem grāmatu lasītājiem

Lasisanas stafete 2017      Ja esi vecumā no 7 līdz 16 gadiem, mēdz lasīt savam priekam vai citu mērķu sasniegšanai (vai arī pazīsti kādu, kas atbilst šim aprakstam), ir lieliska iespēja vasarā saturīgi pavadīt laiku un iegūt noderīgas balvas!

  Apgāds „Zvaigzne ABC” sadarbībā ar „Tallink” izsludina jau trešo „Lasīšanas stafeti” jaunajiem grāmatu lasītājiem. Tās mērķis ir veicināt bērnu lasītprasmi un interesi par grāmatām. Stafete norisinās no 8. maija līdz 16. jūlijam. Lasīšanas stafetes nolikums atrodams „Zvaigzne ABC” mājaslapā.

Lai piedalītos Lasīšanas stafetē, ir jābūt 7 līdz 16 gadus jaunam, jālasa grāmatas no piedāvātā saraksta un jāpauž savs viedoklis „Zvaigzne ABC” mājaslapā, kā arī savā blogā vai sociālajos tīklos.

Vērtēšana notiek 3 grupās: 7-9 gadi, 10-13 gadi un 14-16 gadi. Katrā vecuma grupā tiks apbalvoti 10 dalībnieki. 5 labākie no katras grupas saņems naudas balvu 100 eiro apmērā, un nākamie 5 saņems naudas balvu 50 eiro apmērā.

Katrā grupā viens „Lasīšanas stafetes” dalībnieks, kas būs saņēmis visaugstāko žūrijas novērtējumu, papildus 100 eiro balvai saņems arī „Tallink” ceļojuma dāvanu karti jūras ceļojumam maršrutā Rīga-Stokholma-Rīga (1-4 personām) ar aizraujošu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa.

    Šogad konkursa dalībniekiem ir iespēja arī tikt pie bonusa balvas: katrs dalībnieks, kas konkursa norises laikā būs izlasījis un apskatījis vismaz 10 darbus, pēc konkursa noslēguma uz savu norādīto e-pastu saņems dāvanā 1 e-grāmatu.

    2015. gadā stafetē piedalījās 23 bērni, kas uzrakstīja 145 atsauksmes par grāmatām. 2016. gadā dalībnieku skaits bija krietni audzis: stafetē piedalījās 172 bērni ar gandrīz 2000 atsauksmēm! Ceram, ka šogad piedalīsies vēl vairāk bērnu un visi varēsim pulcēties noslēguma pasākumā kopā ar latviešu rakstniekiem.