Zinību diena Eglaines pamatskolā

           Kokos lapas sāk zaudēt savu vasarīgo sulīgumu, zaļā krāsa lēnām pārtop dzeltenā vai sarkanīgā tonī.

IMG 9644      Kaut kur iztālēm vēsais rudens vējš traucas pāri koku galotnēm, paķerot sev paspārnē putnus.

      Klāt rudens, klāt jaunais mācību gads.

      Skan 1.septembra vārds! Tajā kopā savijas prieks un skumjas. Krāšņā vasara tiekas ar krāsaino rudeni. Dienas ir ietinušās ziedu smaržā. Šo rudens ziedu smarža ir ieplūdusi katrā no mums.

      Sākoties jaunā mācību gada cēlienam, Eglaines un Šēderes pagastu pārvaldes vadītāja Marta Petrova novēlēja saglabāt 1.septembra līksmību, zināšanu kāri un darba prieku visa mācību gada garumā, bet vecākiem un skolotājiem – pacietību un izturību, sapratni un mīlestību, palīdzot bērniem kāpt zinību kalnā.

       Skolas direktore Eva Linkeviča aicināja katru – gan skolēnu, gan vecāku, gan skolotāju, padomāt, kāds būs jaunais mācību gads, tas lielā mērā atkarīgs no mums katra. Skola ir tā vieta, kur sapņot var pēc sirds patikas, vieta, kur var meklēt ceļus, lai savus sapņus piepildītu nākotnē. Ir svarīgi, lai mūs vada kāds mērķis, kaut arī pirmajā mirklī mēs to nesaskatām, īsti neapzināmies. Mēs esam tik dažādi – gan atvērti, gan sevī noslēgušies, gan augstprātīgi un cienīgi. Mēs esam kopā. Esam savās domās un darbos kopā ar visu to labo, ko esam paveikuši un ko vēlamies paveikt, esam atkal gadu vecāki, apzinīgāki, ar skaidrākuizpratni, lielāku apņemšanos – iemācīties dzīvot, iemācīties būt.

Cik daudz gaismas uz ceļa,

Pa kuru mums jāiet…

Iesim saņemt, starot

Un dot!

IMG 9594

IMG 9596

IMG 9604

 

                                   /O.Vācietis/