Vecmāmiņu svētki Ilūkstes PII „Zvaniņš”

vecmamma1      11. martā Ilūkstes pirmsskolas iestādē „Zvaniņš” tika mīļi gaidītas vecmāmiņas. Vecmāmiņas mums katram ir ļoti dārgas un mīļas, tāpēc arī diena, kad viņas nāk ciemos pie saviem mazbērniem, ir īpaša. Gatavojoties svētkiem, bērni zīmēja vecmāmiņu portretus, gatavoja ielūgumus, dāvanas, apguva dejas un dziesmas.

     Iestādes vadītāja I. Strode sveica visas vecmāmiņas pavasara svētkos. Grupu „Zaķēns”, „Ežuks” un „Rūķītis” audzēkņi, kā arī Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra vokālais ansamblis „Varavīksne” un Elizabete Baltrukeviča (skolotājas D. Krievāne, L. Geceviča, L. Sverževska, V. Petrovska, L. Paluha, O. Atroška) sasildīja vecmāmiņu sirdis ar sirsnīgām dziesmiņām.

Grupas „Ābolītis” bērni (skolotājas I. Sidorova, V. Vanagele) parādīja teatrālu izrādīti „Gudrais pelēns”, bet grupa „Lācēns” (skolotājas I. Kūliņa, V. Pokšāne) – uzvedumu „Ežuka dāvana vecmāmiņai”.

Mazie grupu „Skudriņas”, „Zīļuks” un „Saulītes” bērni ar skolotājām L. Baginsku, I. Gaudzeju, R. Savicku un M. Skrimbli veltīja skatītājiem jautras dejiņas. Aļona un Ligija izteiksmīgi skaitīja dzejoļus. Par muzikālo noformējumu rūpējās skolotājas O. Atroška un V. Pokšāne.

Pasākuma vadītāji – Ragana (skolotāja I. Gaudzeja) un Runcis (skolotāja V. Vanagele) – apsveica visas tās vecmāmiņas, kuras strādā iestādē, jo viņām jārūpējas par saviem bērniem, mazbērniem un jādala sirds siltums ar daudziem citiem, un aicināja vecmāmiņas doties uz grupiņām, lai kopā ar mazbērniem pavadītu laiku, satiktu kādu senu paziņu, saņemtu uzmanības apliecinājumus un nelielus pārsteigumus

Vecmāmiņas bija ļoti aizkustinātas, redzot savu mazo ķiparu degsmi un mīlestību, dejojot, spēlējot teātri un dziedot. Gan gatavošanās svētkiem, gan paši svētki ir veids, kā audzināt bērniem cieņpilnu attieksmi pret gados vecākiem cilvēkiem.

Mums ir liels prieks par vecmāmiņu optimismu, dzīvesprieku, par jaukajiem, patiesajiem smaidiem un vārdiem, par atkalredzēšanos un būšanu kopā, tādā veidā padarot šos svētkus vēl sirsnīgākus.

Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaniņš”

metodiķe Vita Vanagele

 

vecmamma4

vecmamma5

vecmamma7

vecmamma8

vecmamma9

vecmamma10

vecmamma11

vecmamma12

vecmamma13