Turpinām attīstīt Ilūkstes novada Sporta skolas sporta bāzi

IMG 20170223 WA0000       Cien. Ilūkstes novada iedzīvotāji, kopš 2016.gada 5.septembra man ir uzticēti Ilūkstes novada Sporta skolas direktora pienākumi un šajā nelielajā laika posmā esmu pārliecinājies, ka Ilūkstes novada pašvaldība ir domājusi un rūpējas par Ilūkstes novada iedzīvotāju veselīgu un sportisku dzīvesveidu, izveidojot un nododot lietošanā profesionālu sporta centru – kvalitatīvu baseinu, rekonstruētu stadionu, sporta manēžu un dienesta viesnīcu, ar mērķi piesaistīt Latvijas un ārvalstu profesionālā sporta dalībniekus un entuziastus rīkot sporta nometnes Ilūkstes novada Sporta skolā.

       Ilūkstes novada Sporta skola ir viena no Latvijas sporta skolām, kas sagatavo valsts mēroga profesionālus sportistus, kuri piedalās Latvijas un ārvalstu organizētajās sporta sacensībās, iegūstot augstus rezultātus, tādējādi tiek popularizēts Ilūkstes novada vārds ne tikai valstī, bet arī ārpus tās robežām.

      Lai iegūtu ievērojamus rezultātus profesionālajā sportā, viens no būtiskākajiem aspektiem ir nodrošināt profesionālus pedagogus un profesionālu sporta bāzi, t.i., sporta inventāru, stadionu, baseinu, manēžu, aerobikas zāli un trenažieru zāli. Vēlos uzsvērt un atgādināt, ka iepriekšminēto profesionālo sporta bāzi Ilūkstes novada Sporta skolai nodrošina un finansē Ilūkstes novada pašvaldība, sniedzot iespēju Ilūkstes novada iedzīvotājiem izglītot savus bērnus un mazbērnus profesionālajā sportā, un pašiem iedzīvotājiem piedalīties sporta aktivitātēs, uzlabojot savu fizisko veselības stāvokli.

      Ilūkstes novada Sporta skolas profesionālā sporta bāze turpina attīstīties un pilnveidoties – tiek papildināts nepieciešamais sporta inventārs un iekārtotas profesionālā sporta telpas, kas kalpos ilgtermiņā. Viena no šādām profesionālā sporta telpām ir pirms vairākiem gadiem plānotā aerobikas un trenažieru zāle, kuru telpas šobrīd ir sagatavotas lietošanai, līdz ar to Ilūkstes novada Sporta skola sadarbībā ar Ilūkstes novada pašvaldību gādā par to, lai iegādātos profesionālus trenažierus, kā arī šim nolūkam šī gada budžetā līdzekļus ir atvēlējusi Saeima.

      Veselā miesā vesels gars!

       Tiecoties vienmēr uz labākiem rezultātiem sportā un dzīvē,

Ilūkstes novada Sporta skolas direktors Aivis Ruļuks

IMG 20170223 WA0001