Tēvzemes mēnesis Subates pamatskolā

20151111 171336     Novembris tas ir īpašs mēnesis katram no mums. Kādam tas patīk pirmā sniega dēļ, citam – svētku dēļ, bet katram no mums tas ir īpašs ar Latvijas dzimšanas dienu. Sagaidot šos svētkus, Subates pamatskolā tika veidoti plakāti „Latvija – manas mājas”.

4. novembrī Subates pamatskolā notika volejbola sadraudzības spēle ar Medumu pamatskolu. Spēlei bija 6 seti. Pirmos 3 setus uzvarēja subatieši, taču pārējos 3 uzvarēja Medumi. Vislabāk no Medumu komandas spēlēja Dmitrijs Ivanovs un Aivars Grāveklis, bet no Subates komandas – Artūrs Grāvītis un Arnis Malnačs. Spēle bija ļoti saspringta un aizraujoša, paldies Medumu pamatskolas komandai.

6. novembrī notika jautrs sadraudzības vakars, kurā piedalījās Subates un Rubeņu pamatskolu 8. klases. Draudzības vakara programmā bija neliela ekskursija pa Subati, Subates kultūras namu, spēļu zāli un, protams, pa skolu, ko vadīja skolotāja Inese. Pēc ekskursijas pasākums turpinājās aktu zālē, kur iepazināmies ar viesiem – Amandu, Aivu, Annu, Katrīnu, Igo, Artūru, Justu. Abas 8. klases rādīja sagatavotos priekšnesumus. Laiks pagāja jautri, spēlējot spēles un dejojot. Tagad ar nepacietību gaidām pavasari, kad atkal tiksimies Rubeņos.

9. novembrī skolā viesojās ceļojošais leļļu teātris „RIKKO lelles” ar izrādi „Latvija – manas mājas”.

11. novembrī skolā atzīmējām Lāčplēša dienu. Lāčplēša dienas nosaukumu šis datums ieguvis par godu latviešu tautas mitoloģiskajam varonim Lāčplēsim – ar lāča ausīm un lāča spēku apveltītais stiprinieks kļuvis par simbolu varonībai un valsts mīlestībai. Par godu šai dienai skolā norisinājās sporta sacensības, kurās skolēniem bija iespēja parādīt savu stiprumu un drosmi. Visi sacensību dalībnieki saņēma saldās balvas un diplomus. Bet vakarā plkst. 17.00 skolēni un pilsētas iedzīvotāji pulcējās pie skolas, lai aizdegtu svecītes akcijas „Iededz gaismu Latvijai” ietvaros un sadziedātos kopā ar Subates kultūras nama vokālo ansambli.

17. novembrī notika tradicionālais svētku koncerts.

 

IMG 20151119 WA0002

IMG 8917

IMG 9079

IMG 9092