Subates seniori viesojas pie draugiem Gārsenē

seniori viesos Garsene      Jau pirms vairākiem gadiem ir sākusies Subates un Gārsenes senioru draudzība. Subatieši ir aktīvi senioru ikgadējo pasākumu rīkotāji, ar prieku apmeklē novada rīkotos pasākumus, piedalās konkursos. Kādā no pasākumu organizēšanas reizēm radās doma dalīties pieredzē ar kaimiņiem, lūkot, kā viņi dzīvo, ko domā, kā atpūšas.

     Gārsenieši labprāt atsaucās aicinājumam un uz pasākumu atveda līdzi dejas priekšnesumus. Tie ļoti gāja pie sirds subatiešiem, publika tika iesildīta, dejas turpinājās. Nākamajos gados sekoja atbildes aicinājumi. Kopā tika ielīgots Gārsenē, spēlēts Ilūkstes novada un Aknīstes novada senioru sporta spēlēs.

Šogad 8. janvārī Subates seniori devās pie gārseniešiem svinēt Jaunā gada sākumu. Dalībnieki katrs gatavoja nelielu dāvaniņu, ko izlozes veidā dāvināja viens otram, ciemakukulī veda jautru spēli. Nama saimnieki Gārsenē ļoti silti sagaidīja draugus, pasākums bija atraktīvs un piedzīvojumiem bagāts.

Tika domāts arī par to, kādā veidā varētu šo draudzību stiprināt. Ļoti gribētos kopā doties kādā ceļojumā. Vajag tikai sapņot un ļoti vēlēties, tad cerētais arī piepildīsies.

Visu senioru vārdā Olga Bendorjusa – Subates senioru darba organizatore – pateicas subatiešiem par aktīvu dalību un draugiem no Gārsenes – par viesmīlību.

 

Subates kultūras nama vadītāja

Gunta Okmane