Subates jaunieši spēlē „Prāta mežģi”

tenisa dalibnieki   Subatē ir prasmīgi pludmales un telpu volejbola spēlētāji, notiek galda tenisa turnīri, kur jaunieši rāda savu veiklību, ir florbola un biljarda cienītāji. Šoreiz, decembra sākumā, Subates jaunieši pulcējās Subates kultūras namā uz pirmo prāta spēli „Prāta mežģis”. Kā nu veicās šajā disciplīnā? Uzreiz var teikt – gāja karsti, spraigi un aizraujoši.

 Spēles vadītāja Santa Krievāne atraktīvi ievadīja komandas jautājumu un atbilžu pasaulē. Spēlē piedalījās trīs komandas. Par godu sacensībām Subates galdnieks Mārtiņš Janulis izgatavoja griežamo ratu. Tajā, griežot ripu, varēja tikt pie noteikta jautājuma. Prāts tika vingrināts emocionāli un azartiski, dalībnieki izmantoja iespēju „zvans draugam”. Pēc nelielas kafijas pauzes komandas turpināja sacensties vēl – melodijas un dziesmas nosaukuma minēšanā, kā arī ātrspēlē. Rezultātā visas komandas tika pie godalgām, bet uzvarētājas tituls tika „Mandarīniem”.

Jaunieši pēc spēles atzina, ka tā viņiem ir patikusi, bijis interesanti uzzināt daudz jauna no jautājumu tēmām, bija ierosinājumi, ka šādas spēles jārīko biežāk.

Cerēsim nākotnē uzturēt spēli, piesaistīt komandas arī no citām dzīvesvietām.

Spēles organizētāji – Subates kultūras nama darbinieki – pateicas par palīdzību Daugavpils novada domes jauniešu darba organizatorei Oļesjai Ņikitinai un Ilūkstes novada zemnieku saimniecībai „Zālītes” par balvām.

speles dalibnieki