Subatē notika novada ģimeņu skrējiens

KOP      Saulainā 6. maija dienā Subatē norisinājās Ģimeņu skrējiens. Tas tika rīkots ar mērķi stiprināt novada ģimenes, veicināt kopābūšanas un darbošanās prieku, uzsvērt ģimenes nozīmi, kā arī iepazīt Subates pilsētu. Skrējienam pieteicās 6 ģimeņu komandas no Ilūkstes, Subates un Bebrenes: Čamānu ģimene, Dambīšu ģimene, komandas Bēši”, Bastis”, Grāfi Zībergi” un Karameles”.

    Skrējiena starts bija nosprausts Subates centrā, no kura dalībnieki devās 1,4 km garā distancē pa Subates ielām. Skrējiena gaitā komandām bija jāveic uzdevumi pieturvietās: jāuzzīmē kāds īpašs pilsētas objekts, jāmet bumbiņas un jāliek puzle. Visi uzdevumi tika veikti godam.

Visas komandas saņēma apbalvojumus un saldējuma kartes. Īpaši sumināti tika dalībnieki nominācijās: Jaunākais dalībnieks” – Čamānu ģimenes atvase Augustīns (4 mēneši); Dalībnieks labākajos un cienījamos gados” – Anna Zīberga no Grāfu Zībergu” komandas; Kuplākā ģimene” – Čamānu ģimene (9 dalībnieki) un Labākā zīmējuma autori” – Grāfu Zībergu” komanda.

    Liels paldies par sadarbību un palīdzību pasākuma organizēšanā Subates jauniešiem – Aijai un Aivai Miltinānēm, Kitijai Osītei, Dāvim Cucuram, Dāvim Krievānam, Laurai Dambītei, Alīnai Mašņukai, Rihardam Bondarenko un Elīzai Maksimovai.

 

 

starts

DSC03348

DSC03351

DSC03353

DSC03375

DSC03388