Ilūkstes novada vieglatlēti uzrāda labus rezultātus starptautiskās sacensībās

Jēkabpilī neilgi pēc gadumijas norisinājās starptautiskās vieglatlētikas sacensības „Daugava 2018”. Sacensības Jēkabpils sporta manēžā notiek jau vairāk nekā 10 gadus. Šogad tās notika 14 disciplīnās un astoņās no tām sasniegti sezonā labākie rezultāti Latvijā.

Labus rezultātus uzrādīja arī Ilūkstes novada sporta skolas vieglatlēti. 3000 m skrējienā vīriešiem Santis Setkovskis izcīnīja 3. vietu, sasniedzot personīgo rekordu – 9 min. 32,62 sek., bet Renāram Leiskinam 16. vieta ar personīgo rekordu 10 min. 46,69 sek..

600 m distancē sievietēm Sanita Vitkovska ierindojās 8. vietā (1 min. 51,12 sek.), tajā pašā distancē vīriešiem Ainārs Azarevičs izcīnīja 15. vietu (1 min. 41,27 sek.), bet Kristeram Vērdiņam 18. vieta (1 min. 43,68 sek.).