Vieglatlētikas rekordi telpās

Ilūkstes novada rekordi vieglatlētikā telpās

uz 03.01.2018. g.

Vīrieši

Disciplīna Vārds, Uzvārds Rezultāts Datums Vieta
50m Dmitrijs Hadakovs

Vitālijs Šimans

5,6 09.01.05

30.11.08

Daugavpils

Daugavpils

60m Vitālijs Šimans 6,4 06.01.07 Jēkabpils
200m Dmitrijs Hadakovs 22,13 19.02.05 Tallina
300m Dmitrijs Hadakovs 35,6 18.01.03 Paņevēža
400m Maksims Petrakovs 51,44 27.02.10 Kuldīga
600m Maksims Petrakovs 1:25,9 09.01.16 Kuldīga
800m Arnis Kaļiņins 2:02,28 21.02.15 Kuldīga
1000m Konstantīns Beresņevs 2:40,58 09.02.07 Rīga
1500m Aleksandrs Proščenko 3:59,69 15.02.00 Tallina
2000m Konstantīns Beresņevs 6:18,0 08.01.06 Daugavpils
3000m Aleksandrs Proščenko 8:41,68 16.02.00 Tallina
50m/b Deniss Luns 7,3 01.03.09 Daugavpils
60m/b Dmitrijs Hadakovs 8,31 30.01.04 Rīga
2000m/k Kaspars Bebrišs 6:28,53 05.02.17 Kuldīgā
Tāllēkšana Vitālijs Šimans 7,06 15.03.08 Preiļi
Augstlēkšana Edvīns Meinarts 2,00 13.02.77 Minska
Trīssoļlēkšana Deniss Luns 13,98 13.12.08 Preiļi
Lodes grūšana Nauris Namiņš 12,76 02.01.16 Jēkabpils
4x200m stafete Maksims Klementjevs

Jānis Sprinģis

Maksims Semjonovs

Deniss Luns

1:35,16 21.02.09 Kuldīga

 


Ilūkstes novada rekordi vieglatlētikā telpās

 uz 03.01.2018. g.

Sievietes

Disciplīna Vārds, Uzvārds Rezultāts Datums Vieta
50m Laura Orlovska

Sanita Vitkovska

6,6 30.11.08

27.11.16

Daugavpils

Daugavpils

60m Laura Orlovska 7,95 15.02.08 Kuldīga
200m Laura Orlovska 26,97 16.02.08 Kuldīga
300m Laura Orlovska 42,69 21.01.10 Paņevēža
400m Jekaterina Krasovska 1:01,46 27.02.10 Kuldīga
600m Laima Cibiņa 1:44,52 03.03.06 Paņevēža
800m Olga Repjaha 2:23,70 15.02.97 Paņevēža
1000m Olga Repjaha 3:09,3 16.02.94 Rīga
1500m Laima Cibiņa 5:05,2 18.12.05 Jēkabpils
2000m Olga Repjaha 6:55,3 17.02.94 Rīga
3000m Anna Marija Petrakova 11:01,44 12.03.16 Kuldīga
50m/b Jana Mikulāne 8,2 03.12.00 Daugavpils
60m/b Jana Mikulāne 9,58 10.02.01 Rīga
2000m/k Anna Marija Petrakova 7:53,28 05.02.17 Kuldīga
Tāllēkšana Laura Orlovska 5,66 25.02.11 Rīga
Augstlēkšana Jūlija Tolmačova 1,60 23.01.94 Rīga
Trīssoļlēkšana Inese Puzāne 11,69 20.02.11 Kuldīga
Lodes grūšana Krista Rutkupa 12,02 11.02.17 Rīga
Pieccīņa Laura Orlovska 3097 28.01.12 Rīga
4x200m stafete Asnāte Elerte

Inese Puzāne

Sintija Dilāne

Jekaterina Krasovska

1:53,64 26.02.09 Paņevēža