Sporta skolas jaunajiem futbolistiem uzvara Latvijas kausa izcīņā Latgales reģionā

IMG 1930    Turpinās futbola sezona mūsu novada Sporta skolas audzēkņiem. Kaut arī dažiem futbolistiem izšķirošās spēles vēl tikai būs, dažu vecumu komandas jau noslēdza vasaras spēļu sezonu. Tā 9. augustā mūsu Ilūkstes stadionā norisinājās U-11 (2005. dz. g. bērnu) futbola komandu noslēdzošās spēles.

    Latvijas kausa izcīņā (8×8) Latgales reģionā „B” grupā sacentās 6 komandas: Viesītes SS, FK Krāslava, Rēzeknes FA-2, Rēzeknes FA-3, Jēkabpils SS un Ilūkstes NSS. Katrai komandai bija atlikušas 2 spēles.

Pirmo vietu dalīja mūsu futbolisti un komanda no Viesītes. Abām komandām bija pa 19 punktiem. Arī pēdējo spēļu dienā abi līderi izcīnīja pa 2 uzvarām. Tomēr pirmo vietu izcīnīja mūsu jaunie futbolisti, jo savstarpējās spēlēs ar Viesītes komandu (2:3 un 7:2) iesita vairāk vārtu. Tā pirmo vietu izcīnīja Ilūkstes NSS, otro –- Viesītes SS un trešo – FK Krāslava. Mūsu komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Roberts Linards. Speciālisti arī atzīmēja labi spēlējošos Dāvi Fjodorovu, Renardu Rimoviču un Kristapu Trafimovu. Komandas godu atbildīgi aizstāvēja arī Andris Kriškijāns, Armīns Jemeļjanovs, Marks Orss-Orlovskis, Rihards Lizaks, Jānis Bleive, Rihards Bogdanovičs, Renārs Rītiņš, Daniels Romanovskis un Ņikita Romanovs.

Lielākā daļa šo futbolistu spēlē arī par U-12 (2004. dz. g. bērnu) komandu, kurai 22. augustā Rēzeknē nāksies cīnīties par 1. vietu ar Jēkabpils SS komandu. Pašlaik mūsējie ir spēļu rezultātu tabulas priekšgalā, par vienu punktu apsteidzot Jēkabpils SS futbolistus. Novēlēsim mūsu jaunajiem futbolistiem veiksmi un cīņas sparu!

Bet futbola dzīve Ilūkstes stadionā turpinās, spēles te notiks 18. augustā, 3., 6., 14. septembrī un 8. oktobrī.

18. augustā plkst. 17.00 Ilūkstes stadionā Latvijas jaunatnes futbola čempionāta ietvaros notiks U-18 (1998. dz. g. un jaunāku) spēle starp Ilūkstes NSS un Jēkabpils SS komandām. Aicinām atbalstīt mūsu futbolistus!

 

 

IMG 2023

IMG 2057

IMG 2070