Šogad pasākumā „Baznīcu nakts” piedalīsies arī Lašu un Subates evaņģēliski luteriskās draudzes

i php      Vislatvijas mēroga pasākums „Baznīcu nakts” jau ceturto reizi šogad norisināsies 2. jūnijā. Šajā notikumā pirmo reizi ir iesaistījušās arī Lašu un Subates evaņģēliski luteriskās draudzes, pārstāvot divas no 15 Sēlijas reģiona draudzēm, kurās baznīcas durvis pasākumam tiks atvērtas ar baznīcu zvanu skaņām īsi pirms plkst. 18.00.

    Katra draudze pasākumam veido savu „Baznīcas nakts” programmu, šobrīd tā tiek papildināta, tāpēc gala versija tiks publiskota internetvidē baznicunakts.lv. Šajā mājaslapā ir iespējams arī iepazīties ar citām draudzēm, kuras piedalās šāgada „Baznīcu nakts” notikumā, kā arī pieejams ieskats iepriekšējo gadu notikumos. Vienojošajā pasākuma programmā tiek iekļautas arī kopīgas lūgšanas, karoga pacelšana pie baznīcas. Šogad par vienojošo tēmu izvēlēta „Ģimene”, tāpēc programmā izvēlētās papildaktivitātes ir saistītas ar šo tēmu.

Latvijā Baznīcu nakti organizē starpkonfesionāla domubiedru grupa – nodibinājums „Baznīcu Nakts fonds”. Brīvprātīgi, veltot savu laiku un profesionālās zināšanas, komandas kodolu veido 13 cilvēki, taču pasākumu kopumā – vismaz 300 cilvēku dažādās baznīcās visā Latvijā. Esam pateicīgi Dieva dotajiem talantiem par iespēju realizēt šo vērienīgo kultūras notikumu jau kopš 2014. gada.