Skolotāju dienas svinības Ilūkstes Sadraudzības vidusskolā

IMG 0456Šī gada rudens ir īpaši dāsns savā daudzkrāsainībā, kontrastu demonstrējumā, dažādu bagātību klāstā un nemitīgā vēlmē ietekmēt cilvēku izjūtas un noskaņas, kas īpaši atspoguļojās arī Skolotāju dienai veltītajā pasākumu virknē.

Skolotāju dienai šogad bija īpaši gatavojusies katra klase, tāpēc skolotājiem veltītajā koncertā, kuru vadīja 12. klases izglītojamie Oļesja Pildika un Nikolajs Lapa, īpaši rudenīgi un gaumīgi noformētajā zālē skanēja gan izglītojamo atziņas no domrakstiem, gan veltījumi skolotājiem dzejā, gan kvalitatīvi izpildītās dziesmas 5., 6., 7. un 10. klases izpildījumā.

Tālāk sekoja stundas, kuras vadīja jaunie skolotāji no 11. un 12. klases, bet skolotāji – profesionāļi devās uz Mazo kinozāli, lai turpinātu uzklausīt uzmundrinājuma vārdus un saņemt īpašas dāvanas – lietussardziņus – no skolas izglītojamo pašpārvaldes 12. klases izglītojamās Gabriellas Jonkutes vadībā, kā arī pārliecinātos par sava prāta asumu 12. klases izglītojamās Oļesjas Pildikas organizētajā stundā, atminot asprātīgas mīklas un „pārkožot” cietā rieksta uzdevumus, lai izpelnītos īpašo svētku torti.

Cienājoties ar rudens veltēm un garšīgo torti, skolas direktore Alita Kudiņa izteica sirsnīgus pateicības vārdus visu klašu audzinātājiem, bet īpaši 12. klases izglītojamajiem un audzinātājai Zinaīdai Ķederei par pārsteigumu pilno svētku norisi, dāvinot pildspalvas katram skolotājam ar uzrakstu „Ilūkstes Sadraudzības vidusskola”.

IMG 0458

IMG 0459

PA020111

PA020112

PA020114

PA020143