Skolotāju diena Sadraudzības vidusskolas neklātienes nodaļā

IMG 3743    8. oktobris atnāca ar zeltainām lapām, ar salnām spītējošiem miķelīšiem, ar pārliecību, ka skolotājs kā burvis rada burvestības – piepilda audzēkņu sapņus un ieceres, palīdz atrast dzīvē īsto ceļu. 12. L klases audzēkņi šajā dienā vēlējās novadīt stundu skolotājiem.

     Tā kā viņi ir neklātnieki, stundas forma bija īpatnēja – nodarbība, kurā tika pielietotas sadarbības metodes, jo mērķis bija sagādāt prieku skolotājiem. Stundā audzēkņi iejutās skolotāju tēlos un lūdza pildīt uzdevumus. Ļoti aizraujošs bija uzdevums, kurā katram skolotājam vajadzēja salikt puzli – atklātnīti ar rudens ziedu motīvu. Tikai pēc diezgan ilgas piepūles, bet toties arī pēc azartiskas darbošanās puzles attēls tika salikts. Stundas otrajā daļā jaunie skolotāji izklāstīja jauno vielu – pierādīja, ka skolotāja darbs ir misija. Viņi sumināja un sveica pedagogus. Bet noslēgumā tika lūgts skolotājiem veikt eksperimentu –degustēt audzēkņu sarūpēto cienastu.

Skolotāji bija patīkami pārsteigti par stundu-nodarbību, iepriecināti par skaisto, rudenīgo telpas noformējumu un sajūtās īpaši un pagodināti.

 

Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas

12. L klases audzinātāja

Dagnija Jemeļjanova

 

IMG 3749

IMG 3754