Skolotāji devās pieredzes apmaiņā uz Krāslavu

IMG 3547      Saulainajā 24. marta rītā Ilūkstes novada vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju, sociālo zinību un mūzikas skolotāji devās izzinošā braucienā uz Krāslavu. Krāslava ir skaista pilsēta, ko iekļauj krāšņie Daugavas loki. Brauciena mērķis bija uzzināt par Krāslavas vēsturi, kultūru un iepazīties ar izglītības iespējām šajā pilsētā.

     Krāslavas vēsture ir cieši saistīta ar grāfu Plāteru vārdu. Tādēļ šajā dienā grāfu Plāteru pils kompleksā skolotājus sagaidīja gids Eduards, kurš dienas laikā iepazīstināja ar Krāslavas ievērojamākajām vietām. Interesants stāstījums tika sniegts, pastaigājoties pa skaisto parku, muzejā skolotāji uzzināja daudz interesantu faktu par Krāslavas vēsturi, kultūru, tradīcijām un reliģiju. Apmeklēja arī Karņicka kalnu, kas ir Mīlestības simbols Krāslavā, Krāslavas Sv. Ludviga Romas katoļu baznīcu.

Ļoti viesmīlīgi skolotāji tika sagaidīti Krāslavas Varavīksnes vidusskolā. Direktores vietniece mācību jomā iepazīstināja ar skolas vēsturi un ikdienu. Tika apskatīti kabineti, sporta zāle, deju zāle, mazie dziedātāji sniedza priekšnesumu. Mūzikas skolotāja Rita Andrejeva prezentēja savu darbu, skolotāji iesaistījās diskusijā par izglītības aktualitātēm.

Brauciens bija interesants, pozitīvā un pavasarīgā gaisotnē.


Ilūkstes novada izglītības iestāžu

koru virsvadītāja

Maija Žigajeva

 

IMG 3585

IMG 3629

IMG 3632