Skolēni dodas aizraujošā ekskursijā uz Daugavpili

IMG 8988 24. maijā Ilūkstes 1. vidusskolas 5.a, 5.b un 7.a klases skolēni kopā ar savām audzinātājām devās ekskursijā uz Daugavpili. Tā sākās ar interesantu vienas stundas braucienu tramvajā pa Daugavpili. Gide stāstīja par vēsturiskiem notikumiem un celtnēm.

Ceļš sākās Vienības laukumā, tad pa 1. tramvaja maršrutu turpinājās līdz Ķīmijas mikrorajonam, kur atrodas tramvaju depo. Vēlāk pa to pašu ceļu atgriezāmies pilsētas centrā.

 Vēlāk devāmies uz zinātkāres centru Zili Brīnumi Daugavpils”, kur bērni iepazina dažādus ar dabaszinātnēm saistītus priekšmetus un piedalījās radošajā darbnīcā. Bērni izgatavoja raķetes, kuras veiksmīgi tika uzlaistas gaisā. Pēc spilgtiem iespaidiem ceļojums turpinājās laivā un plostā pa Daugavu. Tas bija viens no jaukākajiem ekskursijas piedzīvojumiem, par kuru stāstīja bērni.

 Viesošanās Daugavpilī noslēdzās ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centra apmeklējumu, kur bērni iepazina jaunāko mākslinieku darbus un nedaudz iztēlojās sevi par māksliniekiem. Bērni zīmēja mākslas darbus, kurus vēlāk kopēja dažādās krāsās. Mazliet noguruši, bet apmierināti vakarā devāmies mājās.

 

Skolotājas

M. Rimoviča, B. Gičevska, E. Rutkupa

 

IMG 8994

IMG 9000

IMG 9005

IMG 9018

IMG 9034