Sirdīs iedegas mīlestības liesma

DSC 7356    Pavisam drīz eglītēs iedegsies svecīšu liesmas. Adventa laiks ir īpašs laiks, ko Dievs mums dāvā, lai sagatavotos šiem skaistajiem svētkiem. Šajā laikā jāuzpoš ne tikai savas mājas, bet arī savas sirdis. 25. novembrī mūsu Raudas internātpamatskolas skolēni viesojās Baltinavas kristīgajā internātpamatskolā, lai kopīgi atvērtu lielas un mazas sirdis skaistajam brīnuma gaidīšanas laikam.

    Šajā gadā Adventa ieskaņas koncerts iekrāsojās mīlestības krāsā. Koncerta laikā dziesmās, dzejoļos un dejās tika atklāts mīlestības skaistums. Mūsu skolēni zina, ka mīlestība ir īpaša Dieva dāvana. Tāpēc koncertā bērnu lūgšana Dievam izskanēja dziesmā. Nelielā skečā bērni parādīja, ka Jēzus ikvienam cilvēkam ir uzdāvinājis dārgu dāvanu – sirdi. Tajā cilvēks glabā pašu vērtīgāko – mīlestību. Mīlestība ir vajadzīga ikvienam cilvēkam. Tāpēc mūsu uzdevums ir dalīties mīlestībā, jo daloties mīlestības kļūst arvien vairāk. Arī citi koncerta dalībnieki sirsnīgos priekšnesumos atklāja, ka dalīties mīlestībā ir vienkārši. Tie var būt tikai daži vārdi vai smaids, bet kādam tas var nozīmēt ļoti daudz.

Arī Baltinavas katoļu baznīcas prāvests Staņislavs Prikulis novēlēja ikvienam šajā Adventa laikā veltīt laiku mīlestības darbiem. Koncerta noslēgumā prāvests dalījās mīlestībā, atskaņojot skaistu Baha skaņdarbu.

Ziemassvētku gaidās veikalu plaukti pildās ar rotaļlietām, eglīšu rotājumiem un citām dāvanām. Bet kā mums atgādina kādas dziesmas vārdi: „..ne par naudu svētkus nopirkt mums, bet ir tāda dāvana, kā silta sirds, ko uzdāvināt”.

Sakām lielu paldies visiem koncerta dalībniekiem par mīlestību un sirds siltumu, ko jūs dāvājāt skatītājiem caur saviem priekšnesumiem! Paldies Baltinavas kristīgās internātskolas direktorei un skolotājiem par sirsnīgo uzņemšanu!

Lai šis Adventa laiks ir Dieva mīlestības piepildīts! Un, lai ar katru iedegto svecīti Adventa vainagā, sirdī arvien spožāk iekvēlojas mīlestība!

 

DSC 7479

DSC 7485

DSC 7497

DSC 7499

DSC 7505

DSC 7578

DSC 7583