SIA „Daugavpils autobusu parks” pasažieriem pieejamas abonementa biļetes

     Iedzīvotājiem ir iespēja iegādāties abonementa biļeti braucieniem kādā no 20 SIA „Daugavpils autobusu parks” apkalpojamajiem reģionālās nozīmes maršrutiem bijušajā Daugavpils rajonā. Tādējādi pasažieri, kuri regulāri izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus, par braucienu maksās lētāk. Mēneša biļetes sākotnēji tiks ieviestas braucieniem vairākos 20 reģionālo maršrutu posmos, bet, saņemot iedzīvotāju ierosinājumus, tās plānots ieviest arī citos, pārvadātājs attiecīgo maršrutu un to posmu skaitu varēs palielināt.

 Iedzīvotāji, kuri iegādāsies mēneša biļetes, saņems 20% atlaidi. Abonementa biļetes pieejamas braucieniem kādā no 20 SIA „Daugavpils autobusu parks” apkalpoto maršrutu posmiem virzienā no Daugavpils līdz pieturvietai Vecstropi, Ceļinieki, Krauja, Lociki, Cirši, Naujenes stacija, Skrudaliena, Salmonovka, Silene, Saliena, Kumbuļi, Medumi, Kultūras nams, Laucesa, Ilūkste, Svente, Randene, Vabole, Kalupe un Voitišķi, kā arī pretējā virzienā. Ja iedzīvotāji informēs pārvadātāju par nepieciešamību palielināt maršrutu vai to posmu skaitu, kuros nepieciešams ieviest mēneša biļetes, pārvadātājs šādu iespēju izvērtēs.

Abonementa biļetes braucieniem SIA „Daugavpils autobusu parks” apkalpotajos maršrutos pasažieri varēs iegādāties Daugavpils autoostā (Viestura ielā 10, Daugavpilī).

Lai noskaidrotu papildu informāciju saistībā ar abonementu biļešu iegādes iespējām, pasažieriem ir iespēja zvanīt pārvadātājam uz tālruni: 65429245.

 

Par valsts SIA „Autotransporta direkcija”

 

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

VSIA „Autotransporta direkcija” komunikācijas speciāliste

Zane Plone

Tālr.: 67686485; 28627003

E-pasts: zane.plone@atd.lv

twitter.com/ATD_LV ; facebook.com/AutotransportaDirekcija