Senioru sporta un veselības diena

gyhtf        Ilūkstes novada aktīvie seniori jau atkal pulcējās, lai kopā pavadītu laiku, šoreiz dienu aizvadot sportiskā garā. Pasaules sirds dienas ietvaros, kura jau tradicionāli visā pasaulē un Latvijā tiek atzīmēta septembra beigās, 29. septembrī Ilūkstē tika aizvadīts pasākums ar nosaukumu Senioru sporta un veselības diena.

         Ar Subates kolektīva iniciatīvu, jau pagājušajā gadā tika aizsākta tradīcija organizēt senioru sporta svētkus. Pagājušajā gadā stafetes kociņu, kā sacensību uzvarētāji, pārņēma ilūkstieši. Un šogad, atzīmējot Pasaules sirds dienu, pasākums Ilūkstē tika aizvadīts septembra beigās, tādā veidā liekot ikkatram aizdomāties par savas sirds veselību un veselīga dzīvesveida nozīmi mūsu ikdienā.

         Pirms sportiskajām aktivitātēm, senioriem, Ilūkstes novada pašvaldības izpilddirektores Līgas Bukovskas pavadībā, bija iespēja iepazīties un izstaigās Sporta skolas Sporta centru ar jaunizveidoto baseinu, uzzinot dažādas nianses, kas skārušas sporta centra izveidi, kā arī tika rastas atbildes uz visiem senioru interesējošajiem jautājumiem. Bet visas sportiskās aktivitātes norisinājās Ilūkstes 1.vidusskolas sporta zālē, kur veiklība tika pārbaudīta gan kopīgi iesildoties, skolas aktīvo jauniešu pavadībā, gan citās dažādās aktivitātēs – riņķa mešana, virves bizes pīšana, florbola bumbas mešana u.c. Un šoreiz sasummējot visus rezultātus vislabāk bija veicies Pilskalnes komandai.

         Vēlam, lai jauniedibinātā tradīcija dzīvo, lai novada senioriem netrūkst enerģijas un spara.

1 2

1 8

1 16

1 21