Satikšanās svētki Raudas internātpamatskolā

DSC02386        1. septembris jeb Zinību diena ir atkalredzēšanās un satikšanās svētki gan skolēniem, gan skolotājiem. Šajā mācību gadā savas durvis vēra arī Raudas internātpamatskola un aicināja skolotājus, skolēnus, viņu vecākus un skolas viesus uz satikšanos.

        Skolas direktors Andrejs Vēvers, sveicot visus jaunajā mācību gadā, skolēnus salīdzināja ar asniem, kuri skolotāju gādīgo roku iestādīti un izloloti izaug par vareniem kokiem un pavasarī nes bagātīgu augļu ražu. Skolēniem direktors novēlēja klausīt skolotājus un augt, bet skolotājiem – izturību un pacietību šajā atbildīgajā darbā.

        Neparasta šī diena bija divām smaidīgām meitenēm un diviem drosmīgiem puišiem, kuri Raudas internātpamatskolas durvis vēra pirmo reizi. Jaunie skolēni skolā tika sagaidīti ar sirsnīgiem novēlējumiem, dāvanām un iedrošinājuma vārdiem.

        Reizēm dzīve sagādā pavisam negaidītas tikšanās. Zinību dienā Raudas skolā viesojās klauns Triksis. Klauns mācīja visiem smaidīt un parādīja dažādus trikus. Tika sarīkotas arī balonu pūšanas sacensības un skolotāju smīdināšanas maratons. Klauns skolēniem un skolotājiem jaunajā mācību gadā novēlēja katru rītu „uzvilkt” smaidīgo seju un dāsni dāvāt smaidu apkārtējiem cilvēkiem. Smaids neko nemaksā, bet tas var būt dārgāks par visdārgāko mantu,ko var nopirkt veikalā. Un smaids piestāv visiem.

      Neviena satikšanās nav nejauša. Un katrs cilvēks, ko mēs satiekam savā dzīvē, izmaina to. Katra satikšanās padara mūsu dzīvi krāsaināku. Kā teikusi Zenta Mauriņa: „Sastapšanās prieku nosaka nevis pasaulīgās vērtības un praktiskie labumi, bet gan vārdos neizsakāma noskaņa un izstarotā labestība!” Novēlu, lai jaunajā 2015./2016. mācību gadā prieks un labestība valda skolas gaiteņos un skolotāju un skolēnu sirdīs!

Skolotāja Jolanta Lazdiņa

DSC02384

DSC02395

DSC02402

DSC02404DSC02406

DSC02407DSC02408