Sadraudzības vidusskola sapulcēja nākamos pirmklasniekus

IMG 1110 „Bērns – tā ir bagātība! Bērns – tas ir brīnums! Lolosim un priecāsimies par šo brīnumu kopā!” Ar šādiem vārdiem šī gada 12. februārī Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas administrācija un klases audzinātāja Inese Vuškāne aicināja nākamos pirmklasniekus un viņu vecākus uz tikšanos. Skolas direktore Alite Kudiņa prezentācijas veidā iepazīstināja ar skolā piedāvātajām izglītības programmām, iespējām un skolas tradīcijām.

Klātesošos priecēja muzikāls sveiciens, pēc kura nākamās 1. klases audzinātāja Inese Vuškāne un 4. klases skolēni aicināja nākamos pirmklasniekus uz klasi. 4. klases skolēni palīdzēja iejusties skolas gaisotnē un izveidot Gudro pūci. Bioloģijas skolotāja Valda Namiņa sagādāja dažādus pārsteigumus bioloģijas kabinetā.

 Pēc tikšanās skolotāja aicināja uz nodarbībām martā. Šajās nodarbībās bērni iepazīsies labāk ar klases audzinātāju, ar nākamajiem klasesbiedriem un skolas telpām. Visi interesenti un tie, kas nevarēja ierasties, tiek aicināti uz nodarbībām Ilūkstes Sadraudzības vidusskolā 11. martā plkst. 13.00. Mēs Jūs ļoti gaidīsim!

 

Ilūkstes sadraudzības vidusskolas

4. klases audzinātāja

Inese Vuškāne

 

IMG 1112

IMG 1114

IMG 1120