Rokdarbnieces atklāj savus talantus Eglainē

IMG 2878    Eglaines pagasta kultūras namā tika organizēta rokdarbnieču darbu izstāde, veltītai Starptautiskajai sieviešu dienai. Izstāde apmeklētājiem bija pieejama no 6. līdz 8. martam, un tajā vienkopus varēja apskatīt vairāk nekā 180 rokām darinātu lietu – apģērbus un dažādus priekšmetus.

    Esam priecīgi atklāt un iepazīt jaunus talantus tepat, Eglainē. Izstādei savus darinājumus iesniedza 17 Eglaines pagastā dzīvojošas rokdarbnieces, katrai no viņām padodas kas savs un neparasts: Marijai Bedrovai – rakstaini dūraiņi un rišeljē” izšuvumi, Valentīnai Nefedevai – pudeļu dekupāža un pārveidošana par skaistām dāvanām, Vilhelmīnei Romānei – krustdūriena izšuvumi, Zojai Surkovai – apģērbi maziem bērniem, Annai Rubļevskai – baltie darbi tamborēšanā, u. tt. Vienkopus izstādītie darbi parādīja, cik patiešām dažādi un cik talantīgi mēs patiesībā esam. Gandrīz vai katrā mājā kāds savu brīvo laiku pavada lietderīgi un nododas radošajām izpausmēm.

Sagaidot 8. martu, literāri muzikālā gaisotnē tika pavadīta 7. marta pēcpusdiena. Caur dziesmām un siltiem vēlējuma vārdiem tika suminātas čaklās rokdarbnieces un Eglaines pagasta daiļās dāmas.

Sieviešu vārdā pateicamies kungiem – Jānim, Romualdam un Kristapam, kuri veltīja sirsnīgu apsveikumu šajā skaistajā dienā!

 

IMG 2902

IMG 2904IMG 2951

IMG 2954