Redzēt tos, kam nepieciešama palīdzība

IMG 0929   „Labo darbu nedēļas” ietvaros Ilūkstes 1. vidusskolas skolēni īpašu uzmanību veltīja līdzcilvēkiem un mūsu mazajiem draugiem – dzīvniekiem. 10.a klases skolēni saziedoja un nodeva Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils un Ilūkstes novadu komitejai apģērbu, rotaļlietas un kancelejas preces, lai kaut nedaudz iepriecinātu un atbalstītu mūsu mazturīgos iedzīvotājus. Savukārt 12. klase kā savu labo darbu izvēlējās aizbraukt ciemos pie kaķēniem un suņiem uz Demeni, kur ir viņu „Otrās mājas”.

Jaunieši aizveda dzīvniekiem nepieciešamās lietas: barību, segas un trauciņus. „Otrās mājas” piedalījās projektā „Labie Darbi” un ieguva finansiālo atbalstu.

Skolēni, vedot pastaigā suņus, saprata, cik dzīvniekiem ir grūti, jo viņu uzticību vajadzēja iegūt, parādot, ka cilvēks var būt arī draugs.

6. klases un 9. klašu skolēni apmeklēja Daugavpils dzīvnieku patversmi, kur iepazina dažādu dzīvnieku uzturēšanas apstākļus. Skolēni dzīvniekiem dāvināja barību un dažādus aksesuārus labākiem dzīves apstākļiem. Patversmes darbinieki ļāva skolēniem apskatīt un samīļot drošākos dzīvniekus. Daži skolēni pēc patversmes apmeklējuma devās turp vēlreiz, lai paņemtu kādu no dzīvniekiem savā aprūpē.

 

DSCF0934

IMG 0932

IMG 2294

IMG 20151019 130404