Raudas skolai 1. vieta Olimpiskajās spēlēs Aleksandrovā

DSCN8871     8. jūnijā Aleksandrovas internātpamatskolā notika ikgadējā Latvijas speciālo skolu darbinieku spartakiāde. Spartakiādē piedalās speciālo skolu pedagogi un tehniskie darbinieki ar ģimenēm. Draudzīgā atmosfērā sporta disciplīnās spēkiem mērojās 15 speciālās skolas no visas Latvijas, bet Raudas skolas komandas izcilais sniegums nedeva izredzes pārējo skolu komandām uz uzvaru.

 Raudas komandas rezultāti: „Skriešanās kaujas ratos” – 1. vieta, „Tāllēkšana” – 1. vieta, „Skrējiens apbruņojumā” – 1. vieta, „Maratons 42,2” – 1. vieta, „Lodes grūšana” – 2. vieta, „Šķēpa mešana” – 2. vieta un „Hēraklu cīņās” – 2. vieta.

„Hēraklu cīņās” piedalījās skolu direktori vai administrācijas pārstāvji. Pieccīņa, kurā bija iekļautas tādas disciplīnas kā skrējiens apbruņojumā, šautriņu mešana, 42,2m skrējiens, diska mešana un loka šaušana.

Skolotājas Nataļjas Romanovas dēlam Dmitrijam – labākais rezultāts starp vīriešiem un 1. vieta individuālajā vērtējumā. Vienīgā disciplīna, kurā Raudas skola neieguva godalgotu vietu, paliekot ceturtajā vietā, bija „Diska mešana”.

Visās disciplīnās komandā bija 8 dalībnieki – 4 vīrieši un 4 sievietes. Katra dalībnieka rezultāts tika summēts kopējā ieskaitē, izņemot „Hēraklu cīņas”.

Kopvērtējumā Raudas skolas komanda pārliecinoši ieguva 1. vietu Latvijas speciālo skolu darbinieku spartakiādē.

Gribu pateikties Raudas skolas saliedētajai komandai, kā arī liels paldies Ilūkstes novada pašvaldībai par autobusu un mūsu šoferītim Pēterim par mūsu transportēšanu!

 

Raudas internātpamatskolas direktors

Andrejs Vēvers

 

 

 

DSCN8917

DSCN8947

DSCN8987

IMG 20160613 115834

P6080010