Raudas internātskola „Virognā” tiekas ar „Pasaku nama” radošo komandu

DSC06000       Jau par ikgadēju tradīciju kļuvusi sporta diena „Latvijas Dzelzceļa” atpūtas bāzē „Virogna”, kur mūs katru gadu laipni uzņem vienmēr smaidīgā Māra. Arī šī gada satikšanās bija pilna ar pārsteigumiem, brīnumiem un skaļiem smiekliem..

   Šoreiz „Virognā” viesojās ne tikai Raudas un Medumu internātskolu skolēni un skolotāji, bet arī „Pasaku nama” neparastie iemītnieki. „Pasaku nama” iemītnieki kopā ar „Latvijas Dzelzceļa” darbiniekiem bija sagatavojuši interesantu stafeti. Katras skolas komandai kartē bija jāatrod vairāki kontrolpunkti. Katrā kontrolpunktā bija jāveic kāds uzdevums. Komandā galvenais ir darboties kopā. Mūsu skolas komanda bija saliedēta un tāpēc izcīnīja pirmo vietu. Skolēni, kuri nepiedalījās komandā, aktīvi atbalstīja savus skolas biedrus.

Pēc spraigajām sacensībām visi dejoja kopā ar skaistajiem ziediņiem, Minjonu un Madagaskaras iemītniekiem Gloriju un Džulianu. Vēlāk kopējai jautrībai pievienojās arī Smurfiņi un Mikipele. Pēc sātīgām pusdienām visi varēja izveidot kādu balonu zvēriņu, pūst krāsainus ziepju burbuļus, mieloties ar cukura vati. Veicot dažādus uzdevumus, skolēni ieguva dažādas galda spēles un citas noderīgas dāvanas no „Latvijas Dzelzceļa”. Diena bija piepildīta ar jautrību, draudzību un pozitīvām emocijām, kas vēl ilgi paliks skolēnu un skolotāju atmiņā.

Paldies „Latvijas Dzelzceļam” par ciešo draudzību un atbalstu vairāku gadu garumā! Paldies „Pasaku nama” iemītniekiem par skanīgām dziesmām, ritmiskām dejām un aizraujoši pavadīto laiku kopā! Lai jums visiem krāsaina un neparastiem piedzīvojumiem bagāta vasara!Raudas internātpamatskolas direktors

Andrejs Vēvers

 

 

DSC06042

DSC06046

DSC06064

DSC06086

DSC06107

DSC06109

DSC06125