Raudas internātpamatskolas skolēni viesojās Ilūkstes invalīdu biedrībā

Invalidu biedriba  Saulainā 6. maija rītā Raudas internātpamatskolas skolēni, direktors, skolotājas Lilija un Jolanta viesojās Ilūkstes invalīdu biedrībā, lai dalītos priekā par saulaino, ziedošo pavasari un apsveiktu māmiņas skaistajos svētkos – Mātes dienā. Raudas skolas skolēnu izpildījumā izsaknēja skaistas dziesmas un sirsnīgi vārdi visām māmiņām.

 Pēc tam māmiņas no savu bērnu rokām saņēma ziedus un pašgatavotas dāvaniņas. Ikvienas mātes sirds ir pilna mīlestības. Un tieši māmiņa ir tā, kas pirmā dāvā mīlestību savam bērnam un iemāca viņu dalīties tajā arī ar citiem. Mīlestība ir dāvana, kurā daloties, tās kļūst vēl vairāk. Dalieties mīlestībā! Arī šis nelielais koncerts bija kā apstiprinājums, ka dalīties mīlestībā ir vienkārši un skaisti.

 Pēc sirsnīgā koncerta invalīdu biedrības „mamma” visus aicināja uz tasi tējas un gardām uzkodām. Mājas iemītnieki bija sagatavojuši arī skaistus apsveikumus un smaidīgas lellītes. Visas dāvaniņas izgatavotas ar lielu rūpību, un katrā darbā ielikts sirds siltums.

 Sirsnīgs paldies par iespēju būt kopā, par sirsnīgo uzņemšanu un dalīšanos mīlestībā!

 

Skolotāja Jolanta