Raudas internātpamatskolā viesojās Latvijas Bērnu bāreņu fonds

IMG 6059    22. martā Raudas internātpamatskolā viesojās Latvijas Bērnu bāreņu fonda prezidents Kaspars Markševics ar saviem palīgiem. Viņi bija sagatavojuši dažādus pārsteigumus un atveduši sev līdzi sirsnīgus smaidus un sirds siltumu.

    Šoreiz mums par lielu pārsteigumu Kaspars nedziedāja, bet mikrofonu uzticēja Latvijā pazīstamam mūziķim Andrim Kivičam. Andris savukārt bija ieradies kopā ar savu uzticamo ģitāru. Sirsnīgā un jautrā atmosfērā izskanēja dziesmas gan no Andra Kiviča, gan citu pazīstamu mūziķu repertuāra. Koncerta noslēgumā kopīgiem spēkiem tika sacerēta arī dziesma par Lieldienām. „Lipīgo” piedziedājumu: „Lieldienas liek pasmaidīt, iesim viņas sagaidīt!” ik pa laikam var dzirdēt dungojam skolas gaiteņos. Kā norādīja mūziķis un dziesmu autors Andris Kivičs: „Lipīgs” piedziedājums ir dziesmas panākumu atslēga”.

Pēc koncerta visi varēja cienāties ar gardajiem Skrīveru saldumiem. Ciemiņi atveda arī dažādas spēles un grāmatas, kas dos iespēju skolēniem aizraujoši pavadīt savu brīvo laiku. Skola dāvanā saņēma arī noslēpumainas kastes. Ciemiņi pastāstīja, ka, tās izpētot, skolēni paši varēs izgatavot kaut ko interesantu.

Bērnu un skolotāju vārdā sakām lielu paldies Latvijas Bērnu bāreņu fonda prezidentam Kasparam Markševicam par dalīšanos mīlestībā un priekā ar mums! Paldies arī mūziķim Andrim Kivičam par pozitīvas un gaišas pirmssvētku noskaņas radīšanu mūsu sirdīs! Ceram, ka sajutāt arī mūsu mīlestību, ko dāvājām caur smaidiem un aplausiem. Lai jūsu sirdīs ielīst prieks par pavasari!

 

IMG 6060

IMG 6064

IMG 6066

IMG 6068