Raudas internātpamatskola veiksmīgi piedalās LSO novusa sacensībās

IMG 1970    10. martā Līvānu novada Rudzātu speciālajā internātpamatskolā notika Latvijas Speciālās Olimpiādes (LSO) sacensības novusā. Šajās sacensībās tika pārstāvēta arī Raudas internātpamatskola.

    Pēc rūpīgas atlases skolas turnīros, komandā tika iekļauti un Raudas internātpamatskolu pārstāvēja: jaunākajā vecuma grupā zēniem līdz 14 gadiem – Juris Saušs, vecākajā vecuma grupā zēniem – Raimonds Pudāns, vecākajā vecuma grupā meitenēm – Marta Skrazlovska, bet dubultspēlēs jauktajiem pāriem – Edgars Saušs un Milana Stepāne.

Sacensībās piedalījās 13 komandas no visas Latvijas. Katrā vecuma grupā dalībnieki sacentās viens ar otru līdz divām uzvarām setos, līdz ar to katram dalībniekam bija 8 stundu garš sacensību maratons. Noslēgumā sacensību dalībniekus apbalvoja ar LSO medaļām un diplomiem. Savukārt ar kausu apbalvoja uzvarētāju komandu – pēc kopvērtējumā iegūto vietu summas (vienspēļu un dubultspēļu).

Raudas internātpamatskolas jaunākās vecuma grupas pārstāvis Juris Saušs ieguva 4. vietu, izcīnot 8 uzvaras un piedzīvojot 4 zaudējumus. Vecākās vecuma grupas zēniem pārstāvis Raimonds Pudāns ieguva 3. vietu, uzvarot 9 spēlēs un 3 zaudējot. Vecākās vecuma grupas meitenēm pārstāve Marta Skrazlovska ierindojās 10. vietā, izcīnot 3 uzvaras un piedzīvojot 9 zaudējumus, bet dubultspēļu dalībnieki Edgars Saušs un Milana Stepāne izcīnīja 7. vietu, uzvarot 6 spēlēs un 6 spēlēs piekāpjoties pretiniekiem.

Komandu kopvērtējumā, 13 Latvijas komandu konkurencē, Raudas internātpamatskola ierindojās 4. vietā, tikai par vienu punktu piekāpjoties Sveķu internātpamatskolas komandai, kas ieguva 3. vietu. Otro vietu ieguva Pamūšu skolas komanda, bet par 2016. gada LSO čempioniem novusā kļuva mājinieki – Rudzātu skolas komanda.

Paldies bērniem par ieguldīto darbu! Mūsu komanda bija jaunākā, ņemot vērā dalībnieku vecumu, bet mums ir uz ko tiekties, lai atkārtotu 2014. gada panākumus, kad Raudas internātpamatskolas komanda kļuva par LSO čempioniem novusā. Paldies internāta skolotājiem Jānim Vitkovskim un Jolantai Lazdiņai par palīdzību sagatavojot bērnus sacensībām! 

 

 

IMG 1973

IMG 1974

IMG 6057