Raudas internātpamatskola piedalījās florbola sacensībās Gulbenes novadā

IMG 5961 2015. gada 12. novembrī Sveķu internātpamatskolā Gulbenes novadā notika LSO organizētās Latgales zonas florbola sacensības. Sacensības notika pēc SO florbola noteikumiem. Komandas sastāvā bija 3 laukuma spēlētāji – viena veida formās ar labi saredzamiem numuriem un noteikumiem atbilstošu vārtsarga ekipējumu. Laukuma izmēri – 20x12m, spēles ilgums – 20 min. (divi puslaiki pa 10 min.).

    Sacensībās piedalījās arī Raudas internātpamatskolas florbola komanda. Komandas sastāvā bija iekļauti – Juris Saušs (komandas kapteinis), Matīss Pupiņš (vārtsargs), Valentīns Dreisks, Sandis Stepans, Romāns Stepans un Raimonds Pudāns. Kopumā šajās sacensībās piedalījās sešas komandas. Sacensības notika pēc „apļa sistēmas” – savstarpēji sacenšoties katrai komandai. Par uzvaru tika piešķirti 3 punkti, par zaudējumu – 0 punkti, bet par neizšķirtu – 1 punkts katrai komandai.

Pirmā spēle Raudas komandai bija pret Aleksandrovas komandu. Sīvā cīņā, ar rezultātu 1:2, Raudas komanda piekāpās pretiniekiem. Šajā spēlē vārtus guva Valentīns Dreisks. Nākamā spēle bija pret vienu no spēcīgākajām florbola komandām Latgales zonā – Baltinavas vienību. Noskanot spēles beigu signālam, rezultāts nebija iepriecinošs – sagrāve ar rezultātu 0:5. Savukārt trešo spēli Raudas komanda aizvadīja ar Ezersalas florbola komandu. Šajā mačā tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 4:0. Mūsu komandas labā divus vārtus guva Juris Saušs, un pa vienam – Valentīns Dreisks un Sandis Stepans.

Spēle pret turnīra favorītiem, ne tikai Latgales zonā, bet visā Latvijā – Sveķiem, bija spraiga un intrigu pilna līdz pat spēles beigām. Raudas florbola komanda spēlēja no aizsardzības un turnīra līderiem bija grūti pārspēt mūsu vārtsargu Matīsu Pupiņu, kurš šajā spēlē ieguldīja ļoti lielu darba apjomu, tāpat varu izcelt komandas kapteini Juri Saušu, kurš guva vārtus. Galu galā spēles beigās Sveķu komandas florbolisti mūs „salauza” – rezultāts 1:3.

Pēdējā spēle bija pret Antūžu florbola komandu. Pēc Jura Sauša metiena izvirzījāmies vadībā, bet koncentrācijas trūkums, īsais rezervistu soliņš, pieļautās kļūdas vārtu priekšā un spēlētāju nenosegšana kopumā vainagojās ar zaudējumu Raudas komandai – 1:3.

Tomēr uzskatu, ka kopumā turnīrs mūsu komandai noritēja labi, ņemot vērā, ka mūsu komanda bija jaunākā florbola komanda turnīrā un vēl ar īsāko maiņu iespēju. Pārējo komandu sastāvā bija arodklašu izglītojamie, kuri gan fiziski, gan augumā, gan domāšanā tomēr ir spēcīgāki.

No Raudas internātpamatskolas florbola komandas gribu izcelt komandas kapteini Juri Saušu par viņa cīņas sparu. Viņš bija īsts komandas līderis! Kā arī ļoti labi turnīru aizvadīja vārtsargs Matīss Pupiņš, daudzas reizes glābjot komandu no vārtu zaudējuma, piecās spēlēs tā arī nepieļaujot nevienu rupju kļūdu. Vārti, kuri tika zaudēti, bija grūti atvairāmi vārtsargam. Pārējie nospēlēja savu spēju robežās.

Paldies puišiem par darbu treniņos un spēlēs!

 

Direktors, sporta skolotājs Andrejs Vēvers

 

 

IMG 5962

IMG 5963

IMG 5965

IMG 5968

IMG 5970